Code Vein (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bandai

450грн.

Скорочений опис

Світ, який ми знаємо, не існує. У центрі розрухи лежить таємне суспільство, зване Vein. Ті небагато хто вижили, борються за своє життя, використовуючи Дари, які в свою чергу забирають їх спогади як оплату, і змушують нос... Читати далі...

Світ, який ми знаємо, не існує. У центрі розрухи лежить таємне суспільство, зване Vein. Ті небагато хто вижили, борються за своє життя, використовуючи Дари, які в свою чергу забирають їх спогади як оплату, і змушують носія Дару жадати крові. Піддайся спразі і станеш Втраченим - гулом, у якого зникли залишки людяності. Вирушайте в пригоду в самі глибини пекла, відкрийте ваше минуле і врятуйтеся від кошмару, в якому загруз весь світ CODE VEIN.
Особливості гри:

  • Удосконалюйтесь разом - Об'єднайтеся з комп'ютерним союзником або другом у режимі кооперативної гри та пориньте в похмурий зруйнований світ.
  • Чим вище ставки, тим краща нагорода - Добувайте нове спорядження, підвищуйте рівень персонажа, набирайтеся сил і трощите втрачених. CODE VEIN дасть кожному чимало сюрпризів.
  • Створіть свого безсмертного – Виберіть зброю собі до смаку. Використовуйте можливості коду крові. Добивайте противників і забирайте їхню кров за допомогою кривавої вуалі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Code Vein (Ключ Steam) для ПК, Card-8230, Bandai, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×