CONTROL: ULTIMATE EDITION

В наявності

519грн.

Скорочений опис

Паранормальна реальність Федеральне Бюро Контролю - це місце, де ти можеш прірву надовго або назавжди, якщо просто вирішиш сходити до вбиральні. Це місце, де творяться абсолютно незрозумілі і протиприродні події, на які ... Читати далі...

Паранормальна реальність

Федеральне Бюро Контролю - це місце, де ти можеш прірву надовго або назавжди, якщо просто вирішиш сходити до вбиральні. Це місце, де творяться абсолютно незрозумілі і протиприродні події, на які все навколо реагують абсолютно спокійно. Федеральне Бюро Контролю - це не державний орган, а ціле життя, правила якої ти або приймаєш, або пропадаешь. Ласкаво просимо в Control.

Control - це новий проект прославленої команди Remedy, які подарували нам Max Payne, Alan Wake і Quantum Break. В їх новій грі вам належить досліджувати паранормальних шар буття в ролі Джессі Фейд - новоспеченого директора Федерального Бюро Контролю. У спробах знайти свого зниклого брата героїня пройде вогонь, воду і нематеріальні труби, навчиться безлічі трюків з простором і часом, а також надиратиме зад не одному десятку злісних тварин.

Control створена на вдосконаленому движку Quantum Break і обрадує бомбезно фізичною моделлю, тотальної разрушаемостью і якісної анімацією. Розробники значну увагу приділили дизайну і звуку, які видають в грі проект наступного покоління. Control - Ultimate Edition - це найповніше видання, яке включає в себе оригінальну гру і два доповнення, одне з яких присвячено відомому письменнику Алану Уейк з однойменної гри Remedy. Отримайте повноцінне враження від історії в Control - Ultimate Edition!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!