Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Артикул: 1324605054
Виробник: Activision

265грн.

Скорочений опис

Грайте у Crash Bandicoot скрізь! Загальний сумчастий улюбленець Crash Bandicoot повертається! У колекції N. Sane Trilogy він став ще швидше, веселіше і привабливіше! Тепер можна отримати максимум вражень від культової се... Читати далі...

Грайте у Crash Bandicoot скрізь!

Загальний сумчастий улюбленець Crash Bandicoot повертається! У колекції N. Sane Trilogy він став ще швидше, веселіше і привабливіше! Тепер можна отримати максимум вражень від культової серії Crash. Крутіться дзигом і стрибайте, стрибайте і крутіться! На вас чекає море пригод і гарного настрою у трьох чудових іграх, з яких все почалося: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back та Crash Bandicoot 3: Warped. Переживіть улюблені моменти історії Креша, побачивши їх у всьому блиску повністю переробленої графіки! Готуйтеся до справжнього веселощів!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - епізод Stormy Ascent

Пропонуємо до вашої уваги легендарний епізод Stormy Ascent для першої гри Crash Bandicoot. Нарешті завершений і опублікований, він здасться складним навіть найдосвідченішим фанатам Креша. Зумієте впоратися з швидко зникаючими ступенями, лаборантами, що кидають пробірки, птахами, що летять, рухомими платформами і залізними шипами? Завантажте та пройдіть епізод Stormy Ascent!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - епізод Future Tense

Пройдіть перший новий епізод для оригінальної трилогії, випущений протягом останніх 20 років. Створений за мотивами епізоду Waterfall, який не увійшов до остаточної версії першої гри Crash Bandicoot, епізод Future Tense містить кілька оригінальних головоломок у футуристичних декораціях із Crash Bandicoot 3: Warped. Відкрийте для себе новий рівень складності Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, ухиляючись від ракет, знищуючи роботів та перестрибуючи лазерні промені під час штурму величезного хмарочоса.

Инструкция пo активации с телефона:

 

  1. Загрузите приложение VPN lat. c Play Маркет;
  2. Запустите его, выберите браузер и загрузку из Аргентины;
  3. Перейдите по ссылке https://redeem.microsoft.com
  4. Войдите в свою учетную запись;
  5. Введите ключ, активируйте и скачиваете игру и в конце концов наслаждаетесь игрой :))

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (Ключ Xbox One) регіон Аргентина, 1324605054, Activision, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×