Crash Team Racing Nitro-Fueled (Аккаунт Xbox One) регион Аргентина

В наявності

280грн.

Скорочений опис

Crash Team Racing - Nitro Fueled - гра в жанрі гонки, що вийшла в червні 2019 року. Crash Team Racing - Nitro Fueled (Xbox One) - ремейк усім відомої гри гоночок на картах. Сюжетна лінія гри починається з того, що на пла... Читати далі...

Crash Team Racing - Nitro Fueled - гра в жанрі гонки, що вийшла в червні 2019 року. Crash Team Racing - Nitro Fueled (Xbox One) - ремейк усім відомої гри гоночок на картах. Сюжетна лінія гри починається з того, що на планету прилітає лиходій - Нітрос Оксид і пропонує вибрати найшвидшого гонщика для змагання з ним. Після цього розпочинається компанія гри. Проходження сюжетної лінії гри відрізняється складністю проходження. Вам потрібно добре попотіти для завершення всіх заїздів. У грі присутні особливі бойові та захисні навички, які ви можете використати проти своїх суперників. За допомогою ракет можна збити ворожий карт, але, у свою чергу, опонент може сховатися за спеціальним щитом. Завдяки різноманітним навичкам та здібностям простий гоночний заїзд перетворюється на захоплюючий поєдинок на картах. У грі присутні боси - найсильніші із супротивників. Оновлена графіка, високоякісні текстури та детально опрацьовані декорації! Захоплюючі гоночні заїзди! Різноманітні локації з чудовою атмосферою! Доступний "Спліт Скрін", за допомогою якого ви можете грати зі своїми друзями! У грі з'явився режим онлайн для змагання з іншими гравцями в мережі інтернет!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Crash Team Racing Nitro-Fueled (Аккаунт Xbox One) регион Аргентина, 1324428276, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×