Crash Team Racing Nitro-Fueled (XBOX ONE)

В наявності

975грн.

Скорочений опис

Crash Team Racing - Nitro Fueled - гра в жанрі гонки вийшла в червні 2019 року. Crash Team Racing - Nitro Fueled (Xbox One) - ремейк всім відомої гри гоночек на картах. Сюжетна лінія гри починається з того, що на планет... Читати далі...

Crash Team Racing - Nitro Fueled - гра в жанрі гонки вийшла в червні 2019 року.

Crash Team Racing - Nitro Fueled (Xbox One) - ремейк всім відомої гри гоночек на картах. Сюжетна лінія гри починається з того, що на планету прилітає лиходій - Нитрос Оксид і пропонує вибрати найшвидшого гонщика для змагання з ним. Після цього починається компанія гри. Проходження сюжетної лінії гри відрізняється складністю проходження. Вам належить гарненько попітніти для завершення всіх заїздів.

У грі присутні особливі бойові і захисні навички, які ви можете використовувати проти своїх суперників. За допомогою ракет можна збити ворожий карт, але, в свою чергу, опонент може сховатися за особливим щитом. Завдяки різноманітним навичкам і здібностям простий гоночний заїзд перетворюється в захоплюючий поєдинок на картах. У грі присутні боси - найсильніші з супротивників.

  • Оновлена графіка, високоякісні текстури та детально опрацьовані декорації!
  • Захоплюючі гоночні заїзди!
  • Різноманітні локації з приголомшливою атмосферою!
  • Доступний "Спліт Скрін" за допомогою якого ви можете грати зі своїми друзями!
  • У грі з'явився онлайн режим для змагання з іншими гравцями в мережі інтернет!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!