CRUSADER KINGS II: ROYAL COLLECTION

В наявності

390грн.

Скорочений опис

Стратегія довжиною в кілька століть Crusader Kings II: Royal Collection занурює в світ Середньовічної Європи. Дія стратегії починається між 1066 і 1337 роками. Вибравши одного з християнських правителів, гравець буде буд... Читати далі...

Стратегія довжиною в кілька століть

Crusader Kings II: Royal Collection занурює в світ Середньовічної Європи. Дія стратегії починається між 1066 і 1337 роками. Вибравши одного з християнських правителів, гравець буде будувати власну державу і підтримувати його благополуччя на протязі декількох сотень років. Кожен з нащадків повинен прославляти династію. Тільки так країна буде процвітати і зможе дати відсіч будь-якому ворогові.


Роздрібнена Європа сповнена проблем, і тільки хрестовий похід зможе об'єднати всіх віруючих. Для правителя це можливість завоювати нові землі, призначити васалів, дістати незчисленні скарби і зміцнити свою владу. Частина підданих обов'язково буде намагатися повалити владу, тому феодалу потрібно бути напоготові і вчасно припиняти хвилювання.


У числі зовнішніх ворогів - монголи, язичники, єретики, маври і інші невірні, що наступають з різних сторін. Армія феодала тепер включає не тільки ополчення, але і найманців, кількість яких безпосередньо залежить від розміру скарбниці. Перемога над ворожою державою досягається після захоплення монарха в полон. Доступна масштабна розрахована на багато користувачів гра, що включає до 32 учасників. Колекція включає не тільки стартовий комплект, а й основні доповнення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!