Crysis 3 (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

350грн.

Скорочений опис

Доля світу у ваших руках. Нові та старі вороги загрожують світові, який ви так важко відновили 24 роки тому. Ви продовжуєте шукати альфа-цефу, але цього разу ви також маєте вивести корпорацію CELL на чисту воду. Буде неп... Читати далі...

Доля світу у ваших руках. Нові та старі вороги загрожують світові, який ви так важко відновили 24 роки тому. Ви продовжуєте шукати альфа-цефу, але цього разу ви також маєте вивести корпорацію CELL на чисту воду. Буде непросто, але нанокостюм допоможе розчистити шлях до перемоги. Безшумно підбирайтеся до супротивників або знищуйте їх голосно та з феєрверком. Врятувати світ треба за всяку ціну.

Особливості гри

Пробійтеся крізь сім чудес. Жадібна корпорація CELL перетворила Нью-Йорк на міські джунглі під величезним куполом. Використовуйте нові тактичні прийоми, щоб пробитися крізь сім відмінних один від одного районів і знищити ворогів, що зустрілися там.

Виберіть арсенал. Для боротьби вам знадобиться найкраща зброя. Вам доступний арсенал найкращої земної зброї, такої як цибуля «Хижак». Стріляйте супертермітними стрілами та відбивайтеся від важких артилерійських залпів. Бачите ворожий загін, що йде водою? Використовуйте одну електрострілу та знищіть їх усіх одночасно.

Оцінюйте. Освоюйте. Атакуйте. Виберіть свій шлях та тактику. Використовуйте будь-яку доступну зброю та чудові технології нанокостюму. Або оберіть маскування і використовуйте нанокостюм, щоб стати безшумним рятівником світу, якого всі так довго чекали.

Ексклюзивне цифрове видання включає:

Crysis 3 Видання Hunter Edition. Одразу ж отримайте цибулю «Мисливець», обшивку для цибулі, а також покращення для неї та нанокостюму. Крім того, на вас чекають вибухові стріли, які тихо летять, але голосно приземляються.

Набір для масового ураження. Отримайте доступ до штурмової гвинтівки «Тайфун» та руйнуйте все, викидаючи 500 черг на секунду. Недостатньо? Використовуйте модифікацію нанокостюму для ведення вогню, щоб ще підвищити скорострільність.

Доступ до гвинтівки Гауса. Отримайте електромагнітну гвинтівку дальньої дії та додаткову обшивку та спостерігайте, як вороги перетворюються на порошок після першого пострілу.

Саундтрек Crysis. І навіть після проходження гри знову та знову звільняйте Землю від загарбників, слухаючи офіційний саундтрек до гри.

***У червні 2014 року наші друзі в GameSpy відключили всі ігрові послуги, що надаються ними, що вплинуло на розрахований на багато користувачів режим однієї або декількох ігор з цієї колекції. Через технічні складності ми поки що не можемо підтримувати дані послуги, і всі мережеві можливості для цієї гри та інших ігор EA, що надаються компанією GameSpy, було відключено. Ми розглядаємо різні варіанти відновлення офіційної мережевої функціональності та підтримки розрахованого на багато користувачів режиму для цих продуктів. Докладнішу інформацію про ці зміни на веб-сайті ea.com/ru-ru можна переглянути та переглянути список усіх порушених ігор на сторінці повідомлень про надання послуг.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×