Crysis Remastered Trilogy (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1527567571
Виробник: Crytek

570грн.

Скорочений опис

Crysis Remastered Trilogy включає три окремі ключі: Crysis Remastered: Звичайна рятувальна операція переростає в повномасштабну війну, коли рій інопланетних загарбників висаджується на північнокорейський архіпелаг. Примі... Читати далі...

Crysis Remastered Trilogy включає три окремі ключі: Crysis Remastered: Звичайна рятувальна операція переростає в повномасштабну війну, коли рій інопланетних загарбників висаджується на північнокорейський архіпелаг. Приміряйте нанокостюм суперсолдата Номада і використовуйте надздібності, які він дає - силу, непробивну броню, невидимість і швидкість. На вас чекає арсенал зброї з можливістю встановлення додаткового обладнання. Придумайте свою тактику і перемагайте ворогів у величезному світі, який живе за своїми правилами. Crysis 2 Remastered: Прибульці повернулися на планету, що терзає кліматичними катаклізмами. Вони перетворили Нью-Йорк на руїни, що димляться, а тепер збираються винищити все людство. І тільки ви можете зупинити їхнє вторгнення. Одягніться в покращений нанокостюм версії 2.0, озброїться підходящою зброєю і знайдіть нові здібності, щоб здобути перемогу в битві за виживання людства. Crysis 3 Remastered: Землі знову потрібний герой. У ролі суперсолдата Пророка ви продовжуєте пошуки альфа-цефу та отримуєте нове завдання: тепер вам потрібно вивести на чисту воду корпорацію CELL, яка перетворила Нью-Йорк на джунглі, накриті гігантським куполом. Побувайте в семи унікальних округах і отримайте гору над ворогами, використовуючи неймовірну міць свого нанокостюму, або оминайте їх стороною, маскуючись і діючи непомітно. Озброїться смертоносною цибулею «Хижак» і використовуйте її, щоб здобути перемогу. Пам'ятайте: для порятунку світу всі засоби добрі.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Crysis Remastered Trilogy (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1527567571, Crytek, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×