Cyberpunk 2077 (Аккаунт Xbox) Регіон Аргентина

В наявності
Виробник: CD PROJEKT RED

190грн.

Скорочений опис

Cyberpunk 2077 - це одна з найочікуваніших ігор 2020 року, яка є продовженням настільної гри Майка Пондсміта "Кіберпанк 2020". Гра була розроблена у жанрі рольового бойовика польською студією CD Projekt RED спеціально дл... Читати далі...

Cyberpunk 2077 - це одна з найочікуваніших ігор 2020 року, яка є продовженням настільної гри Майка Пондсміта "Кіберпанк 2020". Гра була розроблена у жанрі рольового бойовика польською студією CD Projekt RED спеціально для платформи PC у 2020 році.

Основні особливості гри Cyberpunk 2077:

  • Чудова графіка.
  • Відкритий світ.
  • Зруйновані локації.
  • Можливість кастомізації персонажа.
  • Опрацьований геймплей.

Дія гри Cyberpunk 2077 розгортається у великому місті Найт-Сіті, розташованому на Західному узбережжі Північної Америки. Пасифік - недобудований район Найт-сіті, який міг запросто стати популярним центром туризму, але натомість був перетворений на розсадник злочинності. Саме тут влаштувалися дві банди Тварини та Вудуїсти, кожна з яких мітить на першість у Пасифік. Головний герой гри, хоче покинути Найт-Сіті і добитися кращого життя, але для цього йому доведеться приєднатися до однієї з банд і виконувати завдання, які протилежні букві закону.

Перед початком проходження геймерам пропонується створити свого персонажа, обравши передісторію («Кочівник», «Дитя вулиць», «Корпорат»), зовнішність (хлопець, дівчина) та розподілити окуляри характеристик. Кожен із героїв має свої особливі навички, які можна покращувати по ходу гри. Налаштування персонажа відбувається в міру розвитку тих чи інших навичок, і включають: тіло, інтелект, рефлекси, технічні навички і холоднокровність.

Тут геймери мають вести переговори, вступати в перестрілки, провозити контрабанду, давати хабарі, ховатися від поліції, виконувати замовлення, купувати або красти автомобілі, купувати військові технології і навіть інвестувати свої гроші в нерухомість. Крім того, гравцям доведеться зіткнутися з неприємними погодними ефектами, на кшталт кислотного дощу.

Також розробники пропонують повноцінну систему ближнього та далекого бою, яку можна покращувати. Кожна зброя має слоти для модифікаторів, які дозволяють доповнити її новими властивостями. При цьому гравці можуть вступати як у відкритий бій так і проходити гру по стелсу.

Cyberpunk 2077 - це, перш за все, насичена на події гра. Іноді дивує стрімкими перестрілками, у яких ситуація може змінитися за частки секунди, часом змушує будувати хитрі стратегії, розраховуючи кожен свій крок.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Cyberpunk 2077 (Аккаунт Xbox) Регіон Аргентина, 1321825704, CD PROJEKT RED, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×