Cyberpunk 2077 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Топ
Артикул: 1321825704
Виробник: CD PROJEKT RED

760грн.

Скорочений опис

Cyberpunk 2077 пригодницька рольова гра, дія якої відбувається в мегаполісі Найт-Сіті, де влада, розкіш та модифікації тіла цінуються найвище. Ви граєте за V, найманця у пошуках унікального пристрою, що дозволяє знайти б... Читати далі...

Cyberpunk 2077 пригодницька рольова гра, дія якої відбувається в мегаполісі Найт-Сіті, де влада, розкіш та модифікації тіла цінуються найвище. Ви граєте за V, найманця у пошуках унікального пристрою, що дозволяє знайти безсмертя. Ви зможете міняти кіберімпланти, навички та стиль гри свого персонажа, досліджуючи величезний відкритий світ, де ваші вчинки впливають на перебіг сюжету та все, що вас оточує. Стати кіберпанком - оснащеним імплантами найманцем - і зробіть собі ім'я на вулицях Найт-Сіті. Досліджуйте величезний світ Найт-Сіті, який виглядає яскравіше, складніше і найглибше, що ви бачили раніше. Візьміться за найнебезпечніше завдання у своєму житті та знайдіть прототип імпланта, що дозволяє знайти безсмертя. Цей продукт є ключем активації ліцензійної копії гри Cyberpunk 2077 для Xbox One, Xbox Series X|S. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Cyberpunk 2077 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1321825704, CD PROJEKT RED, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×