The Dark Pictures Anthology: Little Hope (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1246839608
Виробник: Namco Bandai Games

360грн.

Скорочений опис

Регіон: Росія, Україна та країни СНД Система активації: Steam Любите міста-примари? Невеликі містечка піддаються випробуванню часом. Багато хто з них вимирає з звичайних економічних причин, але якщо ви переслідуєте справ... Читати далі...

Регіон: Росія, Україна та країни СНД Система активації: Steam Любите міста-примари? Невеликі містечка піддаються випробуванню часом. Багато хто з них вимирає з звичайних економічних причин, але якщо ви переслідуєте справжню романтику маленьких містечок, то вас зацікавить Літтл Хоуп, де практично немає ні душі. Принаймні доброї душі. Наважившись купити The Dark Pictures Anthology: Little Hope і познайомитися з цим тихим містечком, ви виявите, що шлях назад відрізаний, а єдиним бажанням його мешканців буде зупинити ваше серцебиття. Іншими словами, класика жанру жахів! Дізнайтеся історію чотирьох студентів та професора, що забули не в те місце! Активація гри: 1) Завантажити та встановити Steam - http://steampowered.com/download/SteamInstall.msi (якщо ще не встановлено). 2) Зареєструвати новий обліковий запис у Steam або зайти в існуючий. 3) Перейти до розділу "Мої ігри", вибрати "Активувати через Steam" і ввести ключ. 4) Після активації гра з'явиться у списку ігор, і Ви зможете завантажити її зі steam.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: The Dark Pictures Anthology: Little Hope (Ключ Steam) для ПК, 1246839608, Namco Bandai Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×