Dark Souls 3: Deluxe Edition (Аккаунт Xbox One & Xbox Series X|S)

В наявності
Виробник: Namco Bandai Games

280грн.

Скорочений опис

Коли полум'я згасає, і все звертається в порох, на вас чекає нова подорож у світ, сповнений неймовірних супротивників і грандіозних локацій. Безодня унікального геймплею та чудової графіки поглине як ветеранів, так і нов... Читати далі...

Коли полум'я згасає, і все звертається в порох, на вас чекає нова подорож у світ, сповнений неймовірних супротивників і грандіозних локацій. Безодня унікального геймплею та чудової графіки поглине як ветеранів, так і новачків. І залишиться лише вугілля… Атмосферна графіка. Динамічне освітлення та ефекти, що використовують частинки, занурять гравців у атмосферу похмурого вмираючого світу. Комплексний світ. Майстерно сконструйований світ гри заохочує вивчення величезних захоплюючих локацій. Динамічні бої. Різноманітні бойові можливості дають змогу гравцям виробити свій унікальний стиль битви. Унікальна система онлайн-ігри. Новий ступінь еволюції фірмової онлайн-складової, що елегантно доповнює сюжет однокористувацької гри. Ви купуєте ключ активації до гри Dark Souls™ III. Товар є унікальним цифровим кодом або зображенням диска з кодом. Відразу після оплати, Ви отримаєте ключ активації Dark Souls™ III на вказану електронну поштову скриньку, SMS на мобільний телефон або іншим доступним способом доставки. Також Ви отримаєте інструкцію щодо активації продукту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dark Souls 3: Deluxe Edition (Аккаунт Xbox One & Xbox Series X|S), 1539288898, Namco Bandai Games, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×