Dark Souls II: Scholar of the First Sin (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1197603868
Виробник: FromSoftware

585грн.

Скорочений опис

Scholar of the First Sin Edition - найбільш повне видання DARK SOULS II, включає всі ранні матеріали і масу змін в ігровій механіці! Друга частина захоплюючої рольової гри Dark Souls позиціонується розробниками як сіквел... Читати далі...

Scholar of the First Sin Edition - найбільш повне видання DARK SOULS II, включає всі ранні матеріали і масу змін в ігровій механіці! Друга частина захоплюючої рольової гри Dark Souls позиціонується розробниками як сіквел, хоча точок перетину з прабатьком напрочуд мало. Як і раніше, проте сюжет грає тут далеко не першочергову роль. Єдине, що зрозуміло напевно - проклятому і зверненому в нежить герою доведеться якимось чином зцілитися. Особливості гри: Гра залишається неймовірно складною, незважаючи на спрощення деяких моментів, включаючи можливість вільно пересуватися між багаттями, нові цілющі зілля та внутрішні підказки. Смерть персонажа не минає безслідно, з кожним разом впливаючи на шкалу здоров'я, а померти тут легко не тільки при зустрічі з босом, а й вельми звичайним супротивником. Творці пропонують вашій увазі безшовний світ, практично необмежений для досліджень. Він містить у собі безліч таємниць, які не вичерпуються навіть після кількох проходжень одних і тих самих місць. Якщо ви наважитеся купити Dark Souls 2, приємним бонусом також стане мережна складова гри. У дещо покращеному вигляді вона була успадкована від першої частини. Ви зможете давати партнерам підказки, попереджати їх про небезпеку та отримувати аналогічну допомогу. Складні ділянки та босів ви зможете проходити разом із напарником. Мало того, гру можна проходити спільно, вступаючи до так званих Орденів.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dark Souls II: Scholar of the First Sin (Ключ Steam) для ПК, 1197603868, FromSoftware, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×