Dark Souls: Remastered (Xbox One) регіон Аргентина

В наявності
Артикул: 1350613322

340грн.

Скорочений опис

Через сім довгих років революційний рольовий бойовик рід назвою Dark Souls Remastered Xbox One знову радує своїх шанувальників оригінальною грою, але цього разу з новими стандартами сучасної графіки. Як і його попередник... Читати далі...

Через сім довгих років революційний рольовий бойовик рід назвою Dark Souls Remastered Xbox One знову радує своїх шанувальників оригінальною грою, але цього разу з новими стандартами сучасної графіки. Як і його попередник Dark Souls: Remastered був розроблений знаменитою японською компанією FromSoftware під керівництвом Хідетак Міядзакі, і випущена спеціально для платформи Xbox One в 2018 році.

Основні оновлення якщо купити Dark Souls Remastered для Xbox One:

• Опрацьована графіка.
• Оновлений звук.
• Дозвіл 4К та 60 FPS.
• Підтримка шести гравців в одному світі.

Ремастер гри Dark Souls Remastered для Xbox One X і Xbox One знову запрошує відважних авантюристів повернутися в небезпечне царство Лордрана, яке після низки довгих подій опинилося під владою прокляття обернуло всіх його жителів у живих мерців. Під дією прокляття виявляється і головний герой, на плечі якого покладається нелегка місія знову розпалити священний вогонь і відновити порядок у світі.

Перш ніж вирушити в небезпечну подорож, гравцям належить вибрати одного з десяти представлених персонажів і пройти редактор, який дозволяє вибрати зовнішність та початкові навички свого героя. Поступово просуваючись углиб, герой може поліпшувати свої здібності з допомогою корисних предметів, які можуть потрапляти з його шляху під час дослідження місцевості. Небезпека втратити життя підстерігає героя буквально на кожному кроці, противники, пастки, смертоносні боси та міфічні істоти, які ніколи не прощають помилок і готові будь-якої миті убити свого супротивника, не давши йому просунутися вперед.

Крім оновленого оригіналу гри Dark Souls Remastered Xbox One , геймери зможуть познайомитися з доповненням під назвою Artorias of the Abyss, яке містить нові сюжетні лінії, ігрові області та раніше не знайомі боси. Гра без сумніву зможе здивувати як затятих шанувальників серії, так і новачків, забезпечивши всіх чудовою ні з чим не порівнянною атмосферою.

Инструкция пo активации с телефона:

 

  1. Загрузите приложение VPN lat. c Play Маркет;
  2. Запустите его, выберите браузер и загрузку из Аргентины;
  3. Перейдите по ссылке https://redeem.microsoft.com
  4. Войдите в свою учетную запись;
  5. Введите ключ, активируйте и скачиваете игру и в конце концов наслаждаетесь игрой :))

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dark Souls: Remastered (Xbox One) регіон Аргентина, 1350613322, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×