Darkest Dungeon: Ancestral Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності

380грн.

Скорочений опис

Darkest Dungeon® - складна покрокова рольова roguelike-гра з готичною атмосферою, в якій пригоди персонажів позначаються на їхньому душевному здоров'ї. Вам належить зібрати, навчити та очолити команду героїв, у кожного з... Читати далі...

Darkest Dungeon® - складна покрокова рольова roguelike-гра з готичною атмосферою, в якій пригоди персонажів позначаються на їхньому душевному здоров'ї.

Вам належить зібрати, навчити та очолити команду героїв, у кожного з яких є свої недоліки. Команду потрібно буде провести за моторошними лісами, спорожнілими заповідниками, обваленими склепами та іншими небезпечними місцями. Боротися доведеться не тільки з немислимими ворогами, але і зі стресом, голодом, хворобами і непроглядною темрявою. Розкривайте дивні таємниці та відправляйте героїв у бій зі страшними монстрами за допомогою нової стратегічної покрокової системи бою.

Darkest Dungeon®: The Crimson Court

Darkest Dungeon®: The Crimson Court – перше доповнення до похмурої готичної RPG від Red Hook Studios, високо оціненої критиками. Crimson Court є додатковою кампанією, дія якої розгортається паралельно основному сюжету гри. На кожному рівні складності на вас чекають нові випробування. Оповідь, представлена добре знайомими з основної гри вставними сценами, проливає світло на юність Предка.

Darkest Dungeon®: The Shieldbreaker

Доповнення Shieldbreaker привносить нового героя - могутню войовницю, здатну пробивати броню, ігнорувати охорону та отруювати ворогів отрутою. Крім того, це доповнення додає в Darkest Dungeon кілька нових монстрів і новий різновид витратних предметів – захисні лусочки!

Darkest Dungeon®: The Color of Madness

Доповнення Darkest Dungeon®: The Color of Madness відкриє нову область — селянський двір, страшенно змінений кометою, що впала. Що ж сталося з мірошником та його робітниками? Пробивайте шлях крізь простір і час до епіцентру досі небаченого кришталевого спотворення.

Darkest Dungeon®: The Musketeer

The Musketeer, безкоштовне доповнення, представить новий клас мушкетера, який досі був доступний лише щедрим спонсорам з Кікстартера. Являє собою повний та якісний скін-переробку для арбалетниці.

Darkest Dungeon®: оригінальний саундтрек

Оригінальний саундтрек Darkest Dungeon за авторством самого Стюарта Чатвуда. Цей додаток складається з 25 композицій (MP3/FLAC) з усіх випусків Darkest Dungeon. Тепер після нещодавнього оновлення включає ще й 2 нових треки Butcher's Circus!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Darkest Dungeon: Ancestral Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-49498779, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×