Darksiders III: Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: THQ

260грн.

Скорочений опис

Лють проти семи смертних гріхів Darksiders III – Deluxe Edition – ексклюзивне видання динамічного екшену від Gunfire Games. Розширена версія включає базову гру, оригінальний саундтрек та два доповнення The Crucible та Ke... Читати далі...

Лють проти семи смертних гріхів

Darksiders III – Deluxe Edition – ексклюзивне видання динамічного екшену від Gunfire Games. Розширена версія включає базову гру, оригінальний саундтрек та два доповнення The Crucible та Keepers of the Void. Як головна героїня виступає Лють. Використовуючи батіг і чари, вона прагне повернути рівновагу Землі. Ваша мета — знищення семи смертних гріхів, але на вашому шляху стануть не менш небезпечні поплічники ворогів.

Всесвіт Darksiders III сповнений магії та таємниць, які відкриються по ходу проходження гри. Героїня підніметься на Небеса, спуститься в похмурі глибини Пекла, побуває на постапокаліптичній Землі. Зруйновані війною поселення, що постраждали від природних катаклізмів пустки, похмурі в'язниці та глибокі прірви. Всі ці детально опрацьовані локації занурюють в атмосферу розрухи та розпачу.

Войовниця освоює магічні заклинання та бойові прийоми. Неприборкана сила Лють виявляється в різних формах, кожна з яких відкриває доступ до зброї та особливих навичок. Показник гніву накопичується у процесі битви і дозволяє включати «форму хаосу», виконувати комбо-удари, підстрибувати високо у повітря. Після перемоги чарівниця забирає душі повалених ворогів, які виступають у ролі валюти та окулярів досвіду.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Darksiders III: Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-8098, THQ, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×