Dead by Daylight: Ash vs Evil Dead (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

390грн.

Скорочений опис

Еш Вільямс, легендарний герой "Зловісних мерців", тепер у володіннях Сутності! І хоча тепер не його черга бігати з бензопилою наперевагу, кому як не йому знати, як уникнути жорстокої смерті. Приєднуйтесь до Ешу в Тумані,... Читати далі...

Еш Вільямс, легендарний герой "Зловісних мерців", тепер у володіннях Сутності! І хоча тепер не його черга бігати з бензопилою наперевагу, кому як не йому знати, як уникнути жорстокої смерті. Приєднуйтесь до Ешу в Тумані, щоб знову бігти від злого, що наздоганяє.

Одного прекрасного вікенду, відпочиваючи в лісовій хатині, Ешлі Джей Вільямс натрапив на «Некрономікон екс-Мортіс» і випадково пробудив якусь темну сутність у лісах. Зло поглинуло його друзів (їх довелося вбити) та праву руку самого Еша (її довелося відпиляти). Наступні 30 років Еш щосили намагався втекти від свого минулого. Він працював на складі універмагу Value Stop і спокушав жінок у дешевих забігайлівках. Якось, намагаючись справити враження на чергову пасію, він зачитав їй кілька абзаців із «Некрономікону». І зло повернулося. Еш загинув, але тільки-но він віддав дух, шумерські лицарі забрали його в майбутнє. Але чергова угода зі злом провалилася - і він опинився у володіннях Сутності без своїх дробовиків та бензопили.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×