Dead by Daylight: Chains of Hate Chapter (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

290грн.

Скорочений опис

Chains of Hate ("Ланцюга ненависті") - це новий розділ гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця Стрілок, що вижила Заріна Кассір і карта. Купівля доповнення розблокує нового вбивцю, яка вижила та ексклюзивни... Читати далі...

Chains of Hate ("Ланцюга ненависті") - це новий розділ гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця Стрілок, що вижила Заріна Кассір і карта. Купівля доповнення розблокує нового вбивцю, яка вижила та ексклюзивний предмет для неї: шкіряну куртку Заріни.

Глава «Ланцюга ненависті» включає нову карту «Салун "Мертв'як в смерть"» у покинутому містечку-примарі Гленвейлі. Новим убивцею стає Стрілець, який таїть злобу мисливець за головами: Сутність заманила його у свої володіння після того, як він жорстоко вбив зрадників у в'язниці «Хелшир». Тепер він полює на тих, хто вижив, використовуючи свій винахід: рушниця, що випускає гарпун на ланцюгу. Новим вижившим стає Заріна Касір: вона — ковбой сучасності, яка допомагає беззахисним, озброєна камерою та навичками створення фільмів. Зацікавившись історією про «різанину чокнутого ірлашки» в «Хелширі», вона натрапила на таке, чого й уявити не могла.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×