Dead by Daylight: Curtain Call (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

300грн.

Скорочений опис

Curtain Call - новий розділ історії Dead by Daylight. Вона містить нових вбивцю, який вижив і карту, а також ексклюзивну майку для нового. Люди часто кажуть, що під намальованою усмішкою клоун приховує смуток та сльози. ... Читати далі...

Curtain Call - новий розділ історії Dead by Daylight. Вона містить нових вбивцю, який вижив і карту, а також ексклюзивну майку для нового.

Люди часто кажуть, що під намальованою усмішкою клоун приховує смуток та сльози. Але що якщо за цим гримом криється не сум, а глибока злість на ґрунті обжерливості та пристрасті до випивки? Розум, який бачить в інших лише об'єкти тортур? Монстр, який відрізає від зламаних тіл пальці як трофеї для своєї колекції? Щоб вижити, такій істоті доводиться вдавати, ховатися за життєрадісністю та широкою посмішкою, нехай навіть і намальованою.
Кейт Денсон ж усміхається від щирого серця, тепло і дружелюбно. Вона співає про любов і життя, про сім'ю та надію. Це для неї головні цінності, за них вона готова битися з будь-ким.

Карнавал душ
Карнавали - це місця веселощів і сміху, кольору і світла, маяки щастя в темряві. Але не заблукайте занадто далеко від натовпів і музики, спокусившись прикрашеними стінками і принадним світлом самотнього фургона. Остерігайтеся, чи один з ваших пальців може поповнити колекцію Клоуна.

Жахливі сувеніри

Клоун давно переїжджає з місця на місце, щоб потай вдаватися до збоченої пороку. Він пішов від суспільства, яке ненавидить і боїться його. Він живе як паразит, приманюючи тих, що підійшли надто близько, знерухомлюючи і ловлячи їх, наче метеликів. Будьте обережні: якщо ваші почуття притуплюються, а голова паморочиться, біжіть!

Сила вбивці - Клоун: Тонік, що добиває.
Експериментуючи з анестетиками та м'язовими релаксантами протягом багатьох років, Клоун розробив кілька ефективних сумішей та формул. У результаті він зупинив вибір на Тоніці, що добиває, який отруює і захоплює жертв проти їх волі.

Натисніть або утримуйте та відпустіть кнопку сили, щоб кинути пляшку Добиваючого Тоніка. При контакті флакон розбивається і випускає газову хмару, яка отруює всіх, хто вижив у зоні дії.

Отруєні починають гірше бачити, повільніше рухаються і кашляють нестримно протягом 1,5 секунд.
Натисніть та утримуйте кнопку активної здатності, щоб знову наповнити пляшки Добиваючого Тоніка


У Клоуна є 3 нові навички .

Клоун має дивну гнучкість для людини таких розмірів, а також жахливий вигляд і здатність заважати зусиллям тих, хто вижив.

Розіграш

Швидкість стрибка збільшена. Під час стрибків Сутність тимчасово блокує місце стрибка.
Одночасно можна заблокувати тільки одне місце стрибка. Місце стрибка блокується лише для тих, хто вижив.

Клоунофобія

У всіх, хто вижив, що лікуються у вашому радіусі терору, знижується швидкість лікування.

Чортик із Табакерки

Глибокий зв'язок із Сутністю дарує вам силу. Після того, як ви повісили Вижилого, поломка генератора відразу відніме у нього більшу частину загального прогресу. Після цього прогрес зменшуватиметься зі звичайною швидкістю.
«Чортик З Табакерки» активний протягом кількох секунд після повішення Того, хто вижив.

Пташка надії

Життя Кейт Денсон було сповнене радістю і теплом, які вона дарувала оточуючим. Вона легко заводила друзів і невдовзі починала ставитись до них, як до рідних. Вона сама не розуміє, як опинилася тут. У місці, де єдине тепло походить від багаття, а радістю не пахне. Втім, вона залишається собою та робить усе можливе, щоб захистити своїх нових друзів.


У Кейт Денсон є 3 нові навички .

Унікальна можливість

Відкриває здатність читати ауру. Аури дощок і перешкод, через які можна перестрибнути, видно вам, коли ви знаходитесь за кілька метрів від них. Унікальну можливість можна повторно використовувати через певну кількість секунд після стрибка через перешкоду, або перекидання дошки під час погоні.

Через Край

Ви – боєць, і зробите все можливе, аби втекти з хватки ворога. Ви розгойдуєте вбивцю сильніше, коли намагаєтеся втекти з його хватки. Ви пригнічуєте здатність Вбивці бачити аури гаків у певному радіусі.

Потанцюй зі мною

Якщо ви робите швидкий стрибок або тікаєте від шафки, то не залишаєте слідів-тріщин протягом певного часу.
Можливість «Потанцюй зі мною» є час перезарядки.

Каплиця Кемпбелла


Колись у каплиці батька Кемпбелла можна було втекти від жахів решти лікарні для душевнохворих. Пацієнти приходили сюди, щоб послухати настанови батька та сповідатися. Потім, однієї рокової ночі, в кімнатах лікарні запанувала тиша. Святий отець загинув у сповідальні, яка допомогла багатьом людям.
Тепер тут з'явився дивний, яскраво розфарбований фургон, запряжений похмурим конем. Тільки дурень спокуситься строкатим забарвленням і сам з'явиться сюди.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×