Dead by Daylight: Darkness Among Us (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

300грн.

Скорочений опис

Darkness Among Us - це нова глава гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця, який вижив і карту. Купівля доповнення Darkness Among Us розблокує нового вбивцю, який вижив та ексклюзивний предмет для нього. Нав... Читати далі...

Darkness Among Us - це нова глава гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця, який вижив і карту. Купівля доповнення Darkness Among Us розблокує нового вбивцю, який вижив та ексклюзивний предмет для нього.

Навіть у побуті людей чекає безліч небезпек, але комфорт повсякденності приховує від нас непомітні погрози. Вони настільки звичні й прозорі, що на лихо звертаєш увагу, тільки якщо вона вже трапилася. Страха і жорстока сила може вирувати навіть усередині найближчих людей. Темрява завжди з нами і в нас.

Неприборкані бажання та пориви юності дуже сильні. Прагнення знайти своє місце може бути надзвичайно потужним. Після знайомства з нестримним заводилою три підлітки відкривають для себе привабливу свободу, смак якої хочеться відчувати знову і знову. Вони повністю відбиваються від рук і стають Легіоном - поганою компанією, що порушує всі правила.

Коли Джеффу Йохансену довелося вирушити у подорож за спогадами, він зіштовхнувся зі своїм минулим. Джефф повернувся до рідного міста, щоб зустрітися з усім, що йому довелося залишити позаду. Але небезпека може підстерігати навіть у знайомих місцях, і виявитися не там і не тоді ніколи не пізно.

Легіон

Дитинство Френка не було райдужним, а майбутнє, що лежало перед ним, виглядало настільки ж сумним. Щоб вирватися з кайданів нудного та безцільного життя в Ормонді, Френк став на чолі групи підлітків і змусив їх порушити всі правила. Легіон - це група спритних убивць, які застають зненацька, що вижили завдяки своїй силі "Дике сказ".

Сила Легіону: Дике сказ

Темні пориви завжди таяться усередині нас. Поступово накопичуючись, іноді досягають критичної точки. До знайомства з Френком, який перетворив їх на Легіон, вони були звичайними підлітками та друзями. Тепер вони самі встановлюють правила і черпають силу з цієї хвилюючої та божевільної свободи.

Сила "Дике сказ" дозволяє Легіону легко наздогнати свою жертву. Використовуючи силу, Легіон входить у стан смертоносної люті і може бігти і перестрибувати через дошки, але гострота їх почуттів у своїй знижується.

— Наносячи удар у стані "Дикого сказу", ви накладаєте на ефект "Глибока рана", що вижив. Якщо той, хто вижив, не підлатає себе, то повільно, але вірно помре від крововтрати.

- Завдаючи удару в стані "Дикого сказу", Легіон наповнює свою шкалу сили і включає "Інстинкт вбивці", який допомагає виявити тих, що вижили поблизу.


Легіон має 3 нові навички.

Розлад

Якщо генератор чинять 2 або більше, аура генератора ненадовго підсвічується білим.

Шалена завзятість

Коли ви несете того, хто вижив, удари повз ціль не викликають перезарядки. Після попадання по іншому, хто вже вижив, спійманий тимчасово не зможе вириватися.

Залізна діва

Ви відкриваєте шафки швидше. Ті, що вилазять з шафок, вижили сильно шумлять і на якийсь час отримують ефект "Вразливість".

Художник із золотим серцем


Джефф Йохансен народився і виріс у Ормонді, невеликому канадському містечку у провінції Альберта. Він був єдиною дитиною в сім'ї, ріс тихою і не любив великих скупчень людей. У старшій школі його тривожний характер брали за скромність. Щоб приховати цю межу, Джефф вдавався грубим і мужнім, відлякуючи хуліганів та вчителів.
Джефф колекціонував вінілові платівки з хеві-метал. Експресивне оформлення обкладинок надихнуло його зайнятися творчістю, що допомагало Джеффу не зриватися через постійні сварки батьків.
Після розлучення батьків Джеффу довелося переїхати разом із матір'ю у Вінклер у провінції Манітоба. Рідне місто та батько залишились у далекому минулому. У Вінклері Джефф замкнувся ще сильніше, але так само захоплювався творчістю і музикою. Незабаром після закінчення старшої школи він почав працювати у місцевому барі із живою музикою. Потроху життя Джеффа почало налагоджуватися. Він став підробляти робітникам сцени під час гастролей гуртів та у результаті покинув Вінклер.
Після інциденту на концерті Джефф переглянув свої погляди життя і став розробляти етикетки для маленьких пивоварень. Його життя було тихим і звичайним: він варив пиво, створював ескізи татуювань і часом малював обкладинки альбомів для гуртів, які йому подобалися.
Все йшло своєю чергою, поки одного ранку йому не зателефонували з Ормонда. Його батько помер, і тепер Джефф належало розібратися з його речами. Джефф повернувся до будинку, з яким давно розпрощався. Але іноді минуле краще не чіпати.
Особисті навички Джеффа - "Поломка", "Догляд за хворим" та "Спотворення" - дозволяють йому ламати гаки, співпрацювати з іншими тими, хто вижив і приховувати свою ауру від вбивці.


У Джеффа Йохансена є 3 нові навички.

Поломка

Щоразу, коли вас знімають із гака, або коли ви самі з нього злазите, гачок ламається, і ви протягом деякого часу бачите ауру вбивці.

Взаємний зв'язок встановлюється між вами та іншими людьми, що вижили, коли ви успішно лікуєте один одного або знімаєте з гаків.
Кількість зв'язків, які ви можете підтримувати з іншими людьми, обмежена. Існуючі зв'язки не замінюються, доки будуть прибрані. Якщо вбивця вішає вас на гак, усі наявні зв'язки забираються.

Спотворення

На початку матчу у вас є 3 жетони. Коли вбивця може побачити вашу ауру, активується навичка, і один жетон витрачається. Поки здатність активна, вбивця протягом певного часу не може бачити вашу ауру.

Ексклюзивний предмет для Джефа

Доповнення Darkness Among Us також включає ексклюзивний предмет для Джефа - сорочку "У тіні смерті".
Зверніть увагу, що цей предмет не можна придбати окремо.

Нова карта: курорт "Гора Ормонд"Ласкаво просимо до Ормонда, канадського містечка в провінції Альберта. Населення: шість тисяч дев'яносто три особи. Гірськолижні схили Ормонда, оточені величними гірськими хребтами, здалися перспективним місцем одного вуглевидобувного підприємства. Проект довелося спішно закрити через екологічно-сумнівні методи, однак він встиг залишити глибокий слід на краєвидах і жителях Ормонда.
Зараз спустошена вершина гори Ормонд нависає над жалюгідними гаями засохлих дерев та безлісним цвинтарем, де підлітки та інші зграї шукають пригод. Дехто вважає, що всередині гори знаходиться темна бездонна яма, з якої неможливо вибратися.
Занедбана гірськолижна інфраструктура все ще нагадує мешканцям минуле, якого ніколи не було. Все, що тут залишилося, - це порожні обіцянки та змучена природа. Взимку, коли жорстокі вітри накидають на похмуру місцевість важкий покрив відчуження, затхле повітря густіє, і дихати стає ще важче.
"У місті ви відчуєте глибокий спокій. Але мало хто приїжджає до нього знову".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×