Dead by Daylight: Descend Beyond Chapter (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

325грн.

Скорочений опис

Descend Beyond - це новий розділ Dead by Daylight. У ній з'являються новий вбивця на ім'я Мор, а також Фелікс Ріхтер. Купівля доповнення відкриє нового вбивцю, нового вижила та ексклюзивний предмет для того, хто вижив: п... Читати далі...

Descend Beyond - це новий розділ Dead by Daylight. У ній з'являються новий вбивця на ім'я Мор, а також Фелікс Ріхтер. Купівля доповнення відкриє нового вбивцю, нового вижила та ексклюзивний предмет для того, хто вижив: піджак Фелікса «Світовий клас».

Новим убивцею буде Мор — колись розумний та амбітний хімік, який хотів покращити людство за допомогою своїх хімічних сполук, але у результаті став жертвою власних амбіцій. Після крадіжки записів про його дослідження Мора заманили у володіння Сутності обіцянками нових заборонених знань. Нового, хто вижив, звуть Фелікс Ріхтер. Це ексцентричний архітектор із унікальним баченням. Повернувшись на загадковий острів, де колись зник його батько, Фелікс канув у тьмяну темряву. Більше його ніхто не бачив.

Мор


Тальбот Граймс, розумний та амбітний хімік родом із Шотландії, хотів покращити людство за допомогою своїх хімічних сполук. Працюючи на Британську Ост-Індську компанію, він створив засіб, який підвищував продуктивність робітника, одночасно знижуючи потребу у відпочинку. Незважаючи на всі отримані переваги, засіб мало смертельні побічні ефекти, через які господарі в гонитві за прибутком ставили під загрозу життю робітників.
Тальбот нажив собі чимало ворогів. У результаті один із них викрав його, зв'язав, побив і кинув помирати.

На самому порозі смерті Тальбота врятували та виходили послідовники школи таємних знань. Ченці цієї школи вивчали заборонені тексти та прагнули розширити людську свідомість у пошуках інших вимірів. За порятунок життя вони попросили Тальбота про допомогу, вважаючи, що його знання допоможуть їм досягти мети. Але коли вчений уже стояв на порозі відкриття, ченці обпили його і кинули в опіумний кубок.

Судомно намагаючись згадати дані своїх досліджень, Тальбот краєм свідомості почув голос, який шепотів потрібні слова. Він схопив камінь і почав подряпати почуте на стіні. Коли місця зовсім не залишилося, Тальбот почав вирізувати слова на грудях. І тоді йому, вимазаному кров'ю, відкрилося диво: неймовірне поле оранжевих квітів. Шепіт кликав і манив ступити туди, відкрити світи поза людського розуміння. І поки навколо нього вяли помаранчеві пелюстки, Тальбот продовжував спускатися до темряви.

Сила Мора: «Морова скверна»

Сироватка гнійника розтікається по венах, просочуючи тіло і розум поганої, але даючи йому надприродні фізичні здібності.

ОСОБЛИВА ЗДАТНІСТЬ: «ПРИСКОРІННЯ»
Натисніть на кнопку сили, щоб швидко побігти вперед. У цьому витрачається жетон прискорення. При прискоренні Мор не зможе атакувати. Прискоріться та біжіть до стіни або перешкоди, щоб зіткнутися з ним. Якщо при прискоренні не вдасться зачепити стіну або перешкоду, або якщо Море закінчиться жетони прискорення, він ненадовго впаде в стан виснаження і почне відновлювати жетони.

ОСОБЛИВА АТАКА: «СМЕРТЕЛЬНЕ ПРИСКОРЕННЯ»
Після зіткнення натисніть кнопку сили, щоб провести «Смертельне прискорення». При цьому витрачається жетон прискорення. Смертельне прискорення працює так само, як і звичайне прискорення, але при ньому Мор може атакувати за допомогою кнопки атаки.


Море має 3 нові навички.

Драконя хватка

Будь-який, хто вижив, який буде взаємодіяти з генератором після його поломки, закричить, на коротку мить видавши своє розташування, а також ненадовго отримає ефект «Вразливість».

Псування: Не-смерть

Якщо «Псування: Не-смерть» діє під час очищення іншого проклятого тотему, псування цього тотема буде перенесено на тьмяний тотем (якщо той існує). На коротку мить відкриваються аури тих, що вижили поблизу будь-якого тотему.

Псування: Благоволення крові

Коли той, хто вижив, отримує удар, Сутність ненадовго утримує на місці дошки поблизу. Ці дошки не можна перекинути.

Фелікс Ріхтер


Фелікс Ріхтер – це винахідливий, винахідливий та ексцентричний архітектор з унікальним баченням та аналітичним складом розуму. Він отримав кілька премій у сфері дизайну, зокрема медаль Швейцарського архітектурного фонду та Національну премію Німеччини у галузі дизайну. Не пішовши стопами своєї сім'ї лікарів, Фелікс сам проклав дорогу у світ архітектури, де зробив собі ім'я, заснувавши фірму «Ріхтер і Голдер» разом із колегою та другом Лорен Голдер.

Незважаючи на успіх, він не міг позбутися відчуття, що робить халтуру. Фелікс часто топив тривоги у вечірках та алкоголі. Дізнавшись, що скоро стане батьком, Фелікс швидко переглянув свій спосіб життя і кинув усі сили на проект, який, як він вірив, доведе його спроможність як архітектора.

Повернувшись на острів, де колись зник його батько разом з іншими членами їхнього таємного товариства, Фелікс розгорнув активну діяльність з відновлення та переробки старих та застарілих вікторіанських будівель. Під час огляду руїн на острові Феліксу здалося, що він побачив батька, який кликав його до себе крізь густий туман. Фелікс, не вагаючись, спустився за ним у темряву, і більше його ніхто не бачив.

У Фелікса є 3 нові навички.

Поблизу генератора ви можете бачити його ауру.

Відчайдушні заходи

Трохи збільшує швидкість лікування та зняття з гака союзників за кожного пораненого, вмираючого або підвішеного на гака.

Будуємо на віки

Один раз за матч повністю витрачений предмет відновить частину своїх зарядів.

Для Фелікса

Глава Descend Beyond включає ексклюзивний предмет: піджак «Світовий клас» для Фелікса, доступний тільки у складі DLC. Зверніть увагу, що цей предмет не можна придбати окремо.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×