Dead by Daylight: Ghost Face (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

300грн.

Скорочений опис

Маска Привиди – доповнення з новим убивцею для Dead by Daylight. DLC відкриває нового вбивцю та ексклюзивні предмети для нього. Знайомство – це небезпечний обман. На нашій роботі повно незнайомців, які сидять поруч із на... Читати далі...

Маска Привиди – доповнення з новим убивцею для Dead by Daylight. DLC відкриває нового вбивцю та ексклюзивні предмети для нього.

Знайомство – це небезпечний обман. На нашій роботі повно незнайомців, які сидять поруч із нами п'ять днів на тиждень. Віддалене знайомство виростає зі звички. Ми припускаємо, що вони займаються вечорами і вихідними тим самим, чим більшість. Прогалини заповнюються припущеннями, і ми забуваємо, як мало знаємо, поки не постаємо перед фактом.
Привид використав це. Колеги по газеті могли пов'язати його з убивствами у Розвіллі. Підказки було видно з самого початку: дні, коли він пропускав роботу, час смерті жертв та його докладні статті, написані зі слів «джерел», якими він ніколи не ділився. Але його колеги нічого не помічали, бо Привид розчинявся у щоденній рутині. Ніхто не думав, що сидячий навпроти товариш по службі може чинити холоднокровні вбивства десятків людей. Потім усіх поставили перед фактом.
Привиду, як і раніше, вдалося втекти. Опинившись на сторінках газет, він зібрав статті про себе і досить натішився славою, щоби взятися за наступне випробування. Коли розслідування почало вказувати на нього, він упакував речі і вирішив проїхати пару миль до нового місця роботи. Ось тільки цього разу йому вдалося знайти куди більш унікальні та багаті мисливські угіддя.

Привид

На перший погляд, Джед Олсен був скромним і старанним фрілансером, який попрацював на безліч дрібних газет.
Його взяли на роботу в «Розвілл Газет». Співробітникам газети сподобалося, що Олсен здавався добродушним, і йому навіть не довелося пояснювати, чому він пройшов такий хитромудрий шлях від Юти до Філадельфії. Він мав правильне ставлення до справи і гарне портфоліо, судячи з якого він писав про серйозні новини на кшталт нерозкритих вбивств. Але найважливіше було те, що він міг негайно розпочати роботу.
Через п'ять місяців у Розвіллі почалися вбивства: жертви різного віку були зарізані у своїх будинках. Над цією історією працювали усі працівники газети.
Олсен продовжував працювати над сюжетом, а кількість жертв зростала. У Розвіллі назрівала паніка. Щоб налякати жителів ще більше, Олсен сфотографував фігуру в каптурі, що вночі вдиралася в чийсь будинок. Сховавши обличчя під маскою, він став розпливчастою білою плямою в темряві, яка на мить з'явилася на плівці і потім зникла в будинку. Свою статтю Олсен назвав «Привид упійманий на камеру». Він пишався своєю роботою, і його тішило те, що все місто боїться його історій про привиди.
Коли розслідування почало вказувати на нього, Олсен швидко покинув Розвілл. За цей час він написав і додав до колекції понад десяток статей, які доповнювали його легенду. Знайти нове гідне випробування могло бути непросто, але Привиду підвернулася чудова можливість.
Сила Привиди: Нічний саван
Привид любив стежити за своїми жертвами. Він слідував за ними від місцевого бару, фотографував їх, коли вони були вдома, і заразом виглядав спосіб пробратися всередину. Він міг стежити за своїми жертвами тижнями, скрупульозно вивчаючи їхні звички. Коли бажання ставало нестерпним, він повертався. І вже точно знав, як діятиме.
Коли «Нічний саван» активний, радіус терору Примари стає нульовим. При цьому Привид стає потайливим, поки не потрапить на очі тим, хто вижив. Привид може переслідувати тих, хто вижив, і виявляти їх слабкості, на якийсь час накладаючи на них «Вразливість».


Привид має 3 нові навички.

Чуйний слух

Коли ті, хто вижив, голосно шумлять за межами вашого радіусу терору, ви якийсь час можете бачити їх аури. Після цього запускається перезаряджання навички.

Страхітлива тряска

Ви стаєте одержимі одним, хто вижив. Якщо об'єкт одержимості йде в процесі погоні, то при зустрічі з іншими вижить видає звуковий сигнал, і ви якийсь час можете бачити їх аури.

Прихована погоня

Ви стаєте одержимі одним, хто вижив. Коли ви вішаєте об'єкт одержимості на гак, навичка отримує жетон. З кожним жетоном радіус терору під час гонитви зменшується. Той, хто вижив, який врятує когось з гака наступного разу, стане новою одержимістю.

Ексклюзивний предмет для Привиду

Доповнення «Маска Привиду» включає два ексклюзивні предмети для Привидів: костюм «Двоколірний маніяк» та тактичний ніж «Срібляста сталь». Отримати ці предмети можна лише при покупці DLC.
Зверніть увагу, що цей предмет не можна придбати окремо.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×