Dead by Daylight: Headcase (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

195грн.

Скорочений опис

Літо вже скоро... Але якось не віриться. У вічних сутінках, де панує Сутність, температура повітря падає дуже швидко, особливо якщо ви забредете подалі в Туман, ховаючись від холоднокровних вбивць. Проте це не привід нос... Читати далі...

Літо вже скоро... Але якось не віриться. У вічних сутінках, де панує Сутність, температура повітря падає дуже швидко, особливо якщо ви забредете подалі в Туман, ховаючись від холоднокровних вбивць. Проте це не привід носити будь-що. Навіть наймодніший прикид буде неповним без ідеального укладання та аксесуарів. Як би ви не виглядали, вивірений образ навряд чи захистить вас. Зі стильного вижилого виходить стильний труп. Зрештою, хто ж не хоче бути ошатним у свій особливий день?

Перетворіть свого коханого, який вижив у жертву моди, не встояв перед карколомними зачісками та аксесуарами! Dead by Daylight: набір «Чумова мода»

- Дуайт «Кепка стиляги» та «Дуайт-міленіал»- Мег «Коси 3-го рівня» та «Пов'язка бігуна»- Для Неї: «Нічна Нея» та «Кавуновий сік»- Ейс «Біла панама» та «Вуса Тома»- Клодетт «Близорукий ірокез» та «Яскрава хустка»


- Джейк «Шапка слідопиту» та «Пучок Джейка»
Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×