Dead by Daylight: Hellraiser Chapter (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

250грн.

Скорочений опис

Hellraiser («Повсталий з пекла») — це новий розділ Dead by Daylight. Вона включає нового вбивцю, Пінхеда. Для когось він демон, для когось ангел. Пінхед бажає дарувати безмежні насолоди та муки будь-кому, хто зустрінетьс... Читати далі...

Hellraiser («Повсталий з пекла») — це новий розділ Dead by Daylight. Вона включає нового вбивцю, Пінхеда. Для когось він демон, для когось ангел. Пінхед бажає дарувати безмежні насолоди та муки будь-кому, хто зустрінеться на його шляху. Покупка доповнення відкриє нового вбивцю та ексклюзивний універсальний амулет.

ПІНХЕД

Пінхед - першопрохідник і дослідник меж відчуттів, що з головою іде в красу мук і насолод. Коли Конфігурація Плачу, скринька-головоломка і ключ від дверей в інший вимір, з'явилася у володіннях Сутності, вона була приречена потрапити до дуже цікавих рук. Коли її відкрили, з'явився ВІН. Прийшов і приніс світу солодкі, що переповнюють муки.
Сила Пінхеда: Поклик болю
Міжпросторовий портал, що веде до настільки сильних насолод і мук, що вони роздеруть вашу душу на шматки.

Натисніть кнопку сили, щоб створити портал, і відпустіть її, щоб відкрити. Поки портал відкритий, ви можете натиснути кнопку здатності і закликати підлеглий вам одержимий ланцюг. Направте ланцюг у того, хто вижив, щоб обплутати його.

Обплутаний ланцюгом той, хто вижив, не може бігати. Після другого та третього ланцюга він рухатиметься ще повільніше. Ті, що вижили, можуть робити дію «Вирватися», щоб скидати ланцюги.

КОНФІГУРАЦІЯ ПЛАЧУ
Якщо залишити Конфігурацію Плачу без нагляду, вона починає Ланцюгове полювання, закликаючи ланцюги для переслідування тих, хто вижив.

Той, хто вижив, що несе Конфігурацію Плачу, отримає ефект «Забудькуватість» і іноді піддаватиметься нападу ланцюгів, що з'являються. Ті, хто вижив, треба буде розгадати Конфігурацію Плачу, щоб скинути її і завершити Ланцюгове полювання. Поки він це робитиме, Пінхед бачитиме його місцезнаходження і зможе телепортуватися до скриньки.

Коли Пінхед підбирає Конфігурацію Плачу, починається Ланцюгове полювання. Всіх тих, хто вижив, відразу обплутують ланцюги, при цьому ті, що вижили, кричать і видають своє місце розташування.

Конфігурація Плачу з'являється в новому місці після використання Пінхедом або тим, хто вижив.У Пінхеда є 3 нові навички.

Мертва хватка

При повному ремонті генератора Сутність блокує генератор з найбільшим прогресом на деякий час. Ви бачите білу ауру протягом цього часу.

Псування: Іграшка

Коли ви вперше вішаєте того, хто вижив на гак, він отримує прокляття «Забудькуватість», а на тьмяному тотемі активується «Порча: Іграшка». Проклятий вижив бачить ауру тотема, перебуваючи поблизу нього, і має особисто очистити його, щоб зняти прокляття.

Поточний гак: Дар болю

Ви починаєте кожен матч із січими гаками, аж до чотирьох. Знятий із січого гака, той, хто вижив, отримує ефекти «Кровотеча» і «Травма», поки не буде повністю вилікований. Після лікування виживає отримує штраф до швидкості лікування, ремонту та відкривання, поки не буде поранений знову.

АМУЛЕТ «КОНФІГУРАЦІЯ ПЛАЧУ»

У розділ Hellraiser входить ексклюзивний універсальний амулет «Конфігурація Плачу», доступний тільки у складі DLC. Зверніть увагу, що цей предмет не можна придбати окремо.

Один із найбільш збочених убивць у жанрі жахів прийшов у Туман... і приніс із собою власні гаки.

-------------------------------------------------- --------------------------------------------------

КОНТЕНТ В ІГРОВОМУ МАГАЗИНІ


У внутрішньоігровому магазині можна придбати додатковий контент. Колекція «Повсталий з пекла» дозволить вам змінити свого героя. До неї входить наступний легендарний набір для вбивці з глави Hellraiser.

Легендарний вбивця: Лускунчик

Лускунчик доступний як легендарний набір для Пінхеда.

* Легендарні набори - найрідкісніші набори зміни зовнішнього вигляду. Вони дозволяють перетворити одного персонажа на іншого, створеного під впливом легендарних представників жанру жахів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×