Dead by Daylight: Leatherface (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

285грн.

Скорочений опис

"ШКІРАНЕ ОБЛИЧЧЯ" - це доповнення з новим героєм Dead by Daylight. Справжня кривава різанина. Невгамовна спрага свіжої крові. Шкіряна особа не помиляється та не зупиняється. За ревом бензопили слідує неминуче. Біль, стра... Читати далі...

"ШКІРАНЕ ОБЛИЧЧЯ" - це доповнення з новим героєм Dead by Daylight.

Справжня кривава різанина. Невгамовна спрага свіжої крові. Шкіряна особа не помиляється та не зупиняється. За ревом бензопили слідує неминуче. Біль, страх та усвідомлення, що смерть – лише початок. А скінчиться все – у когось на тарілці.

І пила заревіла...
Що, якщо тіло росте, а розум залишається тим самим? Страхи та тривоги маленького хлопчика, замуровані у дорослому тілі. Збожеволіла плоть із бензопилою в руках? Він знає, що буде, якщо не слухати старших. А якщо вони зрозуміють, що то за м'ясо?

Шкіряне обличчя - не просто психічно хворий маніяк, обвішаний шматками плоті. Він хоче, щоб його зрозуміли та прийняли. Навчений гірким досвідом він став тим, ким став. Ланцюговий пес, зберігач, сторож, який не ставить запитань. Але він має відповіді. Точніше – у його пилки.

Сила вбивці - Шкіряне обличчя: бензопила Бубби

Потужна та важка бензопила, наточена про кістки незліченних жертв. Гарний подарунок Ганнібалу. Бензопила - сама смертоносна зброя Шкіряного обличчя. Він може завдавати нею вбивчих атак коли завгодно.


У Шкіряної особи є 3 нових бонуси.

Нокаут

Ви завдаєте настільки серйозних травм жертвам, що їм стає нестерпно боляче кричати про допомогу. Аури вмираючих тих, хто вижив, не видно іншим тим, хто вижив, які знаходяться не в радіусі.

Барбекю та чилі

Глибокий зв'язок із Сутністю розкриває потенціал можливості «Читання аури». Спіймавши того, хто вижив на гак, ви бачите всі аури тих, що вижили на відстані більше 36 метрів від гака протягом 3 секунд. Ви отримуєте додаткові окуляри крові під час будь-якої особливої події, поки той, хто вижив, перебуває у вас на гаку.

Ломбард Франкліна

Отримавши удар, ті, хто вижив, кидають предмети. При падінні предмет ушкоджується та втрачає частину зарядів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×