Dead by Daylight: Portrait of a Murder (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

370грн.

Скорочений опис

Побачте Portrait of a Murder . Цей розділ Dead by Daylight включає нову вбивцю — Художницю — і нового Хонаса Васкеса, який вижив. Усі гравці зможуть побувати у нових володіннях – на Занедбаному цвинтарі. Купивши це допов... Читати далі...

Побачте Portrait of a Murder . Цей розділ Dead by Daylight включає нову вбивцю — Художницю — і нового Хонаса Васкеса, який вижив. Усі гравці зможуть побувати у нових володіннях – на Занедбаному цвинтарі. Купивши це доповнення, ви отримаєте доступ до Багряної сорочки, ексклюзивного косметичного предмета для Хонаса.

Художниця

Новим убивцею стала Художниця. Сюрреалістичні малюнки Карміни Мори викликали багато емоцій, від задуму до люті. Вона була понівечена жорстокою людиною і забрана Сутністю. Тепер Карміна мститься всім на своєму шляху, віддаючи людей на поживу воронячій зграї.

Сила Художниці: Птахи, що терзають.
Вабить вічною агонією, в небі з'являється чорнильно-чорна хмара - дика зграя злісних ворон.

Натискання кнопки сили заряджає птахів, що терзають. Після заряджання натискання кнопки атаки дозволить призвати до трьох зловісних ворон. Покликана зловісна ворона спочатку не діє. Чим більше покликано зловісних ворон, тим довші попередні залишаються у бездіяльності.

Натискання кнопки здатності відправляє зловісних ворон у політ, їхній політний шлях видно вбивці. Зловісні ворони, що летять, завдають шкоди нетривалий час. Вилетівши за межі польотного шляху, зловісні ворони перестануть завдавати шкоди тим, хто вижив. Натомість вони оточать того, хто вижив, у якого потраплять, розкриваючи його ауру, поки зграю не розженуть відповідною дією. Якщо в оточеного зграєю того, хто вижив, потрапить ще одна зловісна ворона, він отримає шкоду.


Художниця має 3 нові навички.

Похмурі обійми

Ваш акт служіння Сутності не залишився непоміченим. Після того, як всі, хто вижив, були насаджені на гак хоча б раз, Сутність блокує всі генератори на якийсь час. Коли це відбувається, ненадовго проявляється аура одержимості вбивці.

Поточний гак: Резонанс болю

Всепоглинаючий біль проривається назовні, сіючи хаос. На початку матчу до чотирьох випадкових гаків перетворяться на гаки, що січуть. При кожному насадженні генератор, що вижив на такий гак, з найбільшим прогресом вибухає, втрачаючи прогрес. Ремонтуючий цей генератор, що вижив, закричить, видаючи своє місцезнаходження.

Прча: Пентіменто

Ви будите справжню міць тотемів, приховану в їх залишках. Ви бачите аури знищених тотемів та можете відновлювати їх. Один відновлений тотем впливає на швидкість ремонту, два – на швидкість лікування, три – на швидкість відновлення, чотири – на швидкість відкривання воріт, а п'ять закликають Сутність, і вона блокує всі тотеми.

ХОНАС ВАСКЕС

Нового, хто вижив, звуть Хонас Васкес. Розбір рівнянь та розгадка їхніх таємниць були сенсом життя цього досвідченого дешифрувальника. І ось йому відкрилася моторошна істина. Формула, що підтверджує існування жахливого світу поза розуміння людини. Але Васкес краще за багатьох знає, як прораховувати ходи.

У Хонаса є 3 нові навички .

Подолання

Ви нарахували, яким обсягом свого запасу сил можна ризикувати. Після поранення ви збережете бонус до швидкості пересування на додатковий термін. "Подолання" викликає "Втома". Його не можна використовувати, поки ваш персонаж має цей статус.

Коригування

Ви швидко аналізуєте проблеми і виправляєте інших людей, коли вони роблять помилки. На початку матчу у вас є жетони «Коректування». Ви отримуєте додаткові жетони за чудові перевірки реакції. Якщо той, хто вижив, провалює перевірку реакції на ремонт або лікування, працюючи з вами, жетон використовується для перетворення провалу в хороший результат.

Дар: Експонента

Коли здається, що дні пораховані, ви шукаєте спосіб змінити ймовірність сумного результату. Благословіть тьмяний або проклятий тотем, щоб створити тотем, що дарує. Усі, що вижили в межах радіусу дії даруючого тотема, швидко відновлюються і виходять зі стану при смерті.

НОВА КАРТА: ВОРОН'Я ГНІЗДОВ'Я*

Крики розносяться по всьому Занедбаному цвинтарі - сюрреалістичному кошмару, що явився прямісінько з темних куточків уяви Художниці.

* Карта безкоштовна для всіх гравців.

Багряна сорочка

До глави Portrait of a Murder («Етюд у вороних тонах») входить ексклюзивний предмет для Хонаса: Багряна сорочка , яка доступна лише у складі DLC. Зверніть увагу, що цей предмет не можна придбати окремо.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×