Dead by Daylight: Shattered Bloodline (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

280грн.

Скорочений опис

Shattered Bloodline - новий розділ історії Dead by Daylight, що включає нову карту. З покупкою доповнення Shattered Bloodline ви отримуєте нового вбивцю, який вижив та ексклюзивний предмет для нового. Те, що приховано за... Читати далі...

Shattered Bloodline - новий розділ історії Dead by Daylight, що включає нову карту. З покупкою доповнення Shattered Bloodline ви отримуєте нового вбивцю, який вижив та ексклюзивний предмет для нового.

Те, що приховано за межами нашого світу, здатне вселяти страх. За ширмою спокійного сімейного життя панує жорстокість. Коли ця темна шалена сила виривається на волю, вона ламає життя та розбиває сім'ї. Гнів виростив її. Вона повернулася додому, до неймовірних жахів, що залишили свій слід. Тепер вона бродить між двома світами, переслідуючи і несучи відплату всьому живому. Рідні Адама Френсіса не залишили йому пам'яті, ні спадщини. Все, що має, він заробив сам. Дисциплінований і енергійний, він знає, що впорається із чим завгодно, якщо докладе зусиль. Його праці окупилися, коли він знайшов роботу далеко від дому. Тепер він живе в Японії, де ділиться знаннями, які спіткав власною працею.

Клята

Батьки залишили їй неймовірну лють. Її спадщина це гнів, яким вона одержима. Жахливий біль змусив його прокинутися. Клята швидка, смертоносна, і від її відплати не врятуватися. Проклята - це вбивця, здатна раптово наздоганяти тих, хто вижив за допомогою сили швидкого переміщення.

Сила вбивці - Клята: Переслідування Ямаока
Ім'я Ямаока вона отримала від своїх предків, які славилися твердістю на полі бою. Їхній гнів надає Проклятій силі, яку вона використовує для полювання на живих, щоб полегшити свої страждання. Проклята може використовувати "Переслідування Ямаока", щоб увійти у світ духів і непомітно для своїх жертв переміститися в інше місце. Коли «Переслідування Ямаока» активно:

Проклята може вільно переміщатися картою, ненадовго отримуючи збільшення швидкості. При цьому вона також змушена враховувати розташування перешкод та навколишнє оточення.

Проклята залишає фізичний світ, втрачаючи на увазі всіх, хто вижив. Тим не менш, вона може відчувати подряпини, які залишають її жертви.

Про поточне місцезнаходження Проклятої можна дізнатися за характерним звуком. Після закінчення дії сили Проклята ненадовго зберігає збільшення швидкості, та її стара оболонка випаровується.
Переслідування Ямаока спустошує шкалу сили. Шкала сили заповнюється з часом. Для повторного застосування сили потрібно повністю заповнена шкала.


У Проклятої є 3 нових бонуси .

Лють Проклятої

Після кожного знищення палети лють сутності зростає. Коли 4/3/2 палети будуть зламані, наступна палета, з якою ви взаємодієте, буде негайно знищена Сутністю.

Псування: проклята земля

Створює 2 прокляті тотеми. Якщо хтось із тих, хто вижив, очистить 1 з 2 проклятих тотемів, всі вижили будуть розкриті протягом 40/50/60 секунд. Проклятий тотем, що залишився, негайно перетвориться на тьмяний тотем.

Злість

Бонус Одержимості після завершення генератора. Об'єкт Одержимості відкривається на 3 секунди і бачить вашу ауру протягом 5/4/3 секунд. Коли об'єкт Одержимості мертвий, розташування всіх, хто вижив, розкривається на 3 секунди після кожного завершення генератора.

Талановитий учитель


Адам народився і виріс у Кінгстоні, столиці Ямайки. Цей винахідливий вчитель пред'являє високі вимоги і себе, і оточуючим. Невтомний самоучка, він завжди прагне дізнатися про щось нове.
Пошуки нових перспектив привели його до Японії, де він і збудував собі новий будинок. Незабаром він здобув репутацію серйозного, але дбайливого вчителя. Під час уроків Адам був дуже суворий, проте він регулярно проводив позакласні заняття, де годинами міг відповідати на запитання учнів. Доброта допомагає йому легко адаптуватися та вирішувати будь-які конфлікти.
Адам здатний відволікати вбивцю, виживати у запеклих ситуаціях і навіть покращувати свої здібності з часом.


Адам Френсіс має 3 нових бонуси.

Відволікання уваги

Активований бонус. Бонус активується, коли протягом 45 секунд перебуваєте в радіусі терору вбивці і при цьому не в змозі погоні. Після його активації залишайтеся нерухомі, пригніть і натисніть кнопку активної здатності, щоб кинути камінь. Вбивця отримає сповіщення про гучний шум на відстані 10/15/20 метрів. Після використання бонус вимикається.
Є прості рішення, а є правильні. Якщо переплутаєте одне з одним, шляху назад не буде» (Адам Френсіс).

Вивільнення

Бонус активується, коли ви успішно рятуєте з гака іншого. Тепер якщо ви потрапите самі, то отримаєте шанс 100% на звільнення при першій же спробі. Після успішного вивільнення ви залишитеся поранені протягом 100/80/60 секунд.
«Мене виховав строгий батько, у якого я навчився знаходити вихід із будь-якої складної ситуації» (Адам Френсіс).

Ви починаєте випробування зі штрафом -25% до перевірки реакції на лікування тих, хто вижив. За кожну успішну перевірку реакції під час лікування іншого вижили ви отримуєте один з 3/4/5 жетонів. Кожен жетон дає збільшення +15% до успішної перевірки реакції на лікування тих, хто вижив. Відмінну перевірку не можна виконати, поки діє самоучка. Самоучка не діє під час використання аптечки.
«Наполегливою працею можна досягти будь-яких звершень» (Адам Френсіс).

Ексклюзивний предмет для Адама

Доповнення Shattered Bloodline також включає ексклюзивний предмет для Адама – костюм випускника. Зверніть увагу, що цей предмет не можна придбати окремо.

РОДОВА ПОМІСТА ЯМАОКАЦей маєток купив засновник клану Ямаока, мандрівник з далекого острова і єдиний, що вижив у аварії корабля. Коли його винесло на берег, ці землі вже охопили війну, яку розв'язали політики. Ямаока приєднався до битви і з жорстокістю кинувся на ворогів. Ніхто було встояти перед лютим натиском його катани, і невдовзі Ямаока став легендою. Говорять, його диявольська маска переслідувала людей навіть у кошмарах. Слава Ямаока зростала, а разом із нею і число вбитих ним воїнів з обох боків конфлікту. З владою прийшло й багатство, яке дозволило йому купити маєток та заснувати свій клан. Ці землі передавалися з покоління до покоління, і кожне їх залишало по собі слід. Сад мінявся і з роками ставав дедалі більше. Тепер лише незайманий старий клен залишився єдиним нагадуванням про колишню велич сім'ї Ямаока.

Хоча маєток все ще міг радувати око, сімейну резиденцію час не пощадив. Будинок занепав і відчайдушно потребував серйозного ремонту. Сучасні нащадки клану Ямаока переживали лихоліття. Вони опинилися на межі руйнування, і незабаром ситуація ще більше погіршилася. Лише через кілька місяців після того, як дочка вступила до університету, її мати вразила недугу. Вимушений оплачувати навчання дочки та лікування дружини, глава сімейства працював до виснаження. Щоб зберегти дах над головою, йому довелося зганьбити предків. Стіни колись благородного будинку були замуровані прогнилими дошками, що ледь захищали сім'ю від вітру. Коли будинок втратив колишню цілісність, у ньому прокинувся давній гнів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×