Dead by Daylight: Silent Hill Chapter (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

550грн.

Скорочений опис

Silent Hill ("Сайлент Хілл") - це нова глава гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця Кат, що вижила Шеріл Мейсон і карта. Купівля доповнення розблокує нового вбивцю, яка вижила та ексклюзивний універсальний... Читати далі...

Silent Hill ("Сайлент Хілл") - це нова глава гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця Кат, що вижила Шеріл Мейсон і карта. Купівля доповнення розблокує нового вбивцю, яка вижила та ексклюзивний універсальний амулет «Друк Метатрону».

Глава Silent Hill включає нову карту «Початкова школа Мідвіча»: під впливом пережитої тут дитячої травми коридори цього місця перетворилися на понівечений притулок кошмарів. Новим убивцею стає Кат: візьміть під контроль Пірамідоголового, озброєного Великим ножем, і витончено покарайте всіх, хто зустрінеться на дорозі. Ряди тих, хто вижив, поповнить Шеріл Мейсон: ця відважна і прямолінійна дівчина змогла вижити в жахливому потойбіччю Сайлент Хілла і помститися Ордену, який занапастив її батька. Життєвий досвід та пережиті негаразди підготували її до нового протистояння, дозволивши знову кинути виклик злу.

Кат


Пірамідоголовий - нещадний кат-садист, одержимий єдиним бажанням завдавати біль своїм жертвам. Обтяжений сталевою конструкцією на голові і величезним важким клинком, він блукав по жахливим коридорам Сайлент Хілла, виконуючи лише одному йому зрозуміле завдання. Коли лунав звук його кроків, у темні кути забивалися навіть чудовиська; ті ж, хто вставав його шляху, ставали жертвами неприборканої злості ката. Виконавши обов'язок, Пірамідоголовий був готовий піти на спокій, проте знайшлося місце, де його навички виявилися дуже потрібними. Туман, що піднявся, відрізнявся від звичної імли Сайлент Хілла: здавалося, що кожен його завиток — це вусик якогось живого, що шукає істоти. Тієї ж миті було укладено мовчазну угоду. Хмара, що клубиться, запропонувала новий обов'язок і можливості для садизму, а Пірамідоголовий висловив згоду, зробивши крок назустріч туману.

Сила Палача: «Обряди засудження»

Натисніть та утримуйте кнопку сили для активації. Коли здатність активна, переміщайтеся у будь-якому напрямку, щоб проорати борозну у землі. Відпустіть кнопку, щоб завершити дію. Якщо той, хто вижив, заходить або забігає на борозну, на нього накладається ефект «Мучиння»; також у своїй активується «Інстинкт вбивці». Якщо той, хто вижив, з ефектом «Мучиння» смертельно поранений, Кат може посадити його в клітину спокути.


У Палача є 3 нові навички.

Примусовий захід

Ті, хто сміє заважати вашій справі, будуть суворо покарані.
Якщо той, хто вижив, приймає удар на себе, на нього накладається ефект «Ослаблення» на 40/50/60 сек.

Стежка мук

Ви направляєте жертв на шляху болю та покарання. Зламавши генератор, ви отримуєте ефект "Непомітність" на 16/16/16 сек. У цей час аура генератора підсвічується для тих, що вижили жовтим. Ефект може спрацювати лише один раз на 80/70/60 сек.

Смертельні пута

Ті, чиї життя пов'язані з пітьмою, приречені страждати разом. Коли той, хто вижив, відновлює іншому, хто вижив, стан здоров'я в 32/32/32 і більше м від убивці, який здійснив лікування закричить, видаючи своє розташування. При цьому активуються «Смертельні пута» на 60/60/60 сек. У цей час на того, хто вижив, діятиме ефект «Забудькуватість», якщо він відійде від вилікуваного товариша більш ніж на 16/12/8 м.

Шеріл Мейсон


Шеріл Мейсон, раніше відома як Хізер - дбайлива і рвучка дівчина, яка намагалася почати нове життя після смерті Гаррі Мейсона, свого прийомного батька. Хоч вона й звільнилася від релігійного культу, що переслідував її від самого народження, почуття провини за смерть батька лежало на ній тяжким тягарем, а темрява у вигляді огидних кошмарів терзала її щоночі.

Щоб заспокоїти совість Шеріл стала волонтером у центрі допомоги для важких підлітків. Через три місяці вона блискуче завершила навчання і отримала право самостійно працювати на гарячій лінії підтримки... але ніщо не могло підготувати її до першого дзвінка. Спочатку в трубці лунали лише перешкоди. Повітря згустилося, біля землі затуманився темний туман, і раптом пролунав жіночий голос, який Шеріл не очікувала почути знову. Чому ти чіпляєшся за цей гнилий світ? Ти знаєш, що тільки Бог може врятувати нас. Але це неможливо, адже Клаудія мертва! Перед очима все попливло, і Шеріл впала на коліна, відчуваючи нудоту. Гаряча жовч обпекла горло та так, що дівчину вирвало кров'ю. Але запаморочення пройшло так само різко, як і почалося. Шеріл озирнулася і зрозуміла, що опинилася в іншому, сповненому холоду та розпачу місці.

У Шеріл є 3 нові навички.

Оберіг душі

Ви пережили немислимі випробування, які загартували вас. Вилікувавшись або відновившись із передсмертного стану, ви отримуєте ефект "Стійкість" на 4/6/8 сек. Протягом цього часу вся шкода, яка може привести вас у стан «При смерті», завдасть глибоких ран. У вас буде 20/20/20 сек., щоб підлатати себе. Якщо таймер закінчиться, або вам у цей час буде завдано шкоди, ви перейдете в стан "При смерті". Якщо на вас діє псування, можна повністю відновитися з передсмертного стану.

Всередині вас ніби щось прокинулося. Ви відчуваєте, що заради допомоги іншим здатні на все. Якщо ви або об'єкт поранені, ви бачите аури один одного. Вилікувавши об'єкт одержимості або вилікуваними об'єктом одержимості, ви обидва отримуєте 7/7/7% до ефекту «Спішка» на 6/8/10 сек. Зменшує можливість стати об'єктом одержимості. Навичка вимикається, якщо ви самі стаєте об'єктом одержимості.

Прихований союз

Ви звикли до того, що вас переслідують темні сили і навчилися звертати це собі на користь. Прихований союз активується, коли ви чините генератори сумарно протягом 80/70/60 сек. Під час дії навички натисніть кнопку активної здатності під час ремонту генератора, щоб закликати Сутність заблокувати його на 30/30/30 сек. Після цього навичка вимикається. Аури заблокованих генераторів підсвічуються білим для всіх, хто вижив.

Нова карта: Початкова школа Мидвича


Для учнів, яких принижували вчителі та власні однокласники, початкова школа Мидвіча перетворилася на камеру тортур. Орден дедалі більше підпорядковував собі надприродну енергію міста, й у результаті сталася трансформація. Дитяча травма, отримана в цьому будинку, перетворила місце на щось перекручене і жахливе. Парти і підручники залишилися на місці, але по сусідству із заплямованими стінами, іржавими ланцюгами і трупами, що висять, вони виглядають зайвими. Складно уявити, що колись тут була світла та безневинна обитель знань.

Ексклюзивний амулет

Глава Silent Hill ("Сайлент Хілл") включає один ексклюзивний предмет "Друк Метатрона". Це універсальний амулет, який можна отримати тільки при покупці доповнення, що завантажується. Цей предмет не можна придбати окремо.

-------------------------------------------------- --------------------------------------------------

КОНТЕНТ У ВНУТРІШНІГРОВОМУ МАГАЗИНІДодатковий контент можна придбати у внутрішньоігровому магазині. Колекція «Легенди Сайлент Хілла» дозволить змінити вигляд Шеріл завдяки наступним легендарним наборам.*

Легендарний вижив: Ліза Гарланд

Вночі вона прокидалася в холодному поті, відчуваючи, як хвилі жаху прокочуються по всьому тілу. У голові миготіли змащені спогади про жахливі постаті, що шкутильгали по госпіталю. І однією з цих постатей була вона сама.
Ліза Гарланд доступна як легендарний набір для Шеріл Мейсон.

Легендарний вижив: Сібіл Беннетт

Занурившись у жах та тумани Сайлент Хілла, Сібіл знайшла таке, про що й подумати не могла.
Сібіл Беннетт доступна як легендарний набір для Шеріл Мейсон.

* Легендарні набори - найрідкісніші набори зміни зовнішнього вигляду. Вони дозволяють перетворити одного персонажа на іншого, створеного під впливом легендарних героїв жанру жахів.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×