Dead by Daylight: Spark of Madness (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

400грн.

Скорочений опис

Spark of Madness – це глава гри Dead by Daylight. На вас чекає найпохмуріша і вкрай експериментальна форма лікування. Здоров'я тут не мета, а лише божевілля. Лікар огляне вас, хочете ви цього чи ні. Залишився останній пр... Читати далі...

Spark of Madness – це глава гри Dead by Daylight. На вас чекає найпохмуріша і вкрай експериментальна форма лікування. Здоров'я тут не мета, а лише божевілля. Лікар огляне вас, хочете ви цього чи ні. Залишився останній проблиск надії — молода дівчина. Вона ніколи не здається і завжди знаходить вихід.

Проходить лікування...
Інформація – сила.
Дозволено все.
Інтелект — це зброя, яка має бути зламана.
Цей лікар ніколи не зупиниться, і експериментів у лікуванні немає меж.
Юна дівчина прийшла сюди перемагати, і не важливо, що це за гра та які її правила.
Дослідницький інститут, що повільно перетворюється на в'язницю.

Spark of Madness - це глава гри Dead by Daylight, в якій з'являються новий вбивця, який вижив і карту.

Герман Доктор Картер

Спочатку Картер мав добрі наміри. Він хотів зрозуміти особливості людської психіки. Але війни та конспірація порушили його добрі наміри. Картеру діставалися дедалі більше незгодні піддослідні, яких благополучно віддавали на досвіди. Замість бажання зрозуміти у ньому з'явилося бажання контролювати. Будь-якими засобами. І в деяких випадках слова та текст не менш ефективні, ніж пилки та струм.

Іскра Картеру

Це дар чи прокляття? Сутність запалила в серці лікаря шкідливу негасиму іскру, що дозволяє йому за бажанням виробляти енергію для електрошоку. Його підступне лікування ушкоджує розум тих, кого це стосується. Жертви, уражені шкідливою іскрою, починають втрачати зв'язок з реальністю, а при багаторазовому вплив неминуче впадають у божевілля.


Доктор має 3 нових бонуси.

Приголомшлива присутність

Одна лише ваша присутність вселяє страх. Ті, що вижили, потрапляють у ваш радіус терору, позбавляються здатності чинити опір.
Підвищено швидкість витрачання предметів, що вижили.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ І ЗЛОВЖИВАННЯ

Ваш підхід ретельний, ваші методи наводять жах.
Ваш радіус терору збільшується під час переслідування. В інших випадках він зменшується, але збільшується поле зору.
Посилення поля зору не сумуються.

ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ

Вас живить ваша ненависть до прогресу.
Перевантажте генератор, виконавши дію Зламати генератор. Наступний, хто вижив, якому доведеться використовувати цей генератор, зіткнеться зі складною перевіркою навичок. Невдала перевірка навичок призводить до додаткового послаблення генератора.
Успішна перевірка навичок не призводить до прогресу, але запобігає вибуху генератора.

Натисніть "Старт"

Фен побачила світ, яким спочатку були комп'ютерні ігри. І вона не змогла відірватись. Це стало її життям. І метою, якої вона прагне. Вона розпочинала з низькопробних змагань в інтернет-кафе. Прагнула піднятися вище. Єдине, що стало на її шляху, — її прагнення бути вовком-одинаком. Самотнє життя перед екраном ідеально підходило їй. Але команди... це щось зовсім інше. Але те, що виявилося недоліком у світі живих, можливо, врятує їй життя в іншому світі.


Фен Мінь має 3 нових бонуси.

ТЕХНІК

Ви звертаєтеся з механізмами з найбільшою обережністю та точністю.
Шум, викликаний вашим ремонтом, та відстань чутності зменшуються. При перевірці навичок є шанс запобігти вибуху генератора.

ТРИВОГА

Ваші почуття загострилися до краю.
Коли вбивця робить прорив у межах досяжності, ви його бачите.

Гнучкість

Після стрибка ви переходите на біг. Активується лише при гонитві.
Викликає виснаження.
Гнучкість не можна використовувати при виснаженні.


Реєстрація...
Дослідницький центр - це місце, де ростуть уми, де проходить навчання. Але Меморіальний інститут Лері є абсолютно протилежним. Тут мозок людини перетворюється на щось відразливе і нездорове... Тут активно використовується електрика і всюди розкидані інструменти для брудних методів «лікування». У цьому дослідному центрі всі засоби є хорошими для отримання інформації. Чи виживе об'єкт дослідження, чи ні – це не головне.
Зараз це місце занедбане, але його методи — немає. Замість криків і сліз тут залишилися лише сніг та іржа. Декілька позначок на стінах і меблях, пара книг... Нічого не нагадує про тих, хто втратив тут свій розум і життя.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×