Dead by Daylight: The Bloodstained Sack (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

150грн.

Скорочений опис

Все почалося як шепіт у деревах, як слабке шелест води. Потім земля почала гуркотіти сильним стогоном, що переростає в люті струси. Зло в тумані втрачало зацікавленість, нескінченно ганяючись і вбиваючи в тій самій уніфо... Читати далі...

Все почалося як шепіт у деревах, як слабке шелест води. Потім земля почала гуркотіти сильним стогоном, що переростає в люті струси. Зло в тумані втрачало зацікавленість, нескінченно ганяючись і вбиваючи в тій самій уніформі. Чи почула Сутність їхній заклик? Чи нагородила вона їх за незліченні жертви, які їй принесли? Ніхто точно не знає, як і навіщо вона з'явилася, але без перебільшення можна подумати, що це знак вдячності: безформна річ, просякнута кров'ю, яка приносить моторошні подарунки для істот нічних кошмарів.

Закривавлений мішок дозволить вам підібрати ваше улюблене вбрання, перш ніж почати свою наступну погоню. Цей набір включає 8 нових нарядів для вбивць:

- Маска "Залізна Людина" для Мисливця: Товста залізна пластина, стягнута і скріплена болтами, що надає похмурого вигляду самопризентації Евана.
- Маска "Роги" для Мисливця: Залізна маска, віртуозно оформлена та розфарбована у вигляді оленя. Виріб, зроблений Дмитром "DeeDoubleU" Шпілєвим.

- Малюнок на голові "Стрімкі Удари" та плащ для Примари: Символ Кунтін-Вех'ю, що позначає швидкий та смертельний напад, намальований пальцями за допомогою білої фарби.
- Малюнок на голові "Сова" і плащ для Примари: Символ Уг-Вуфо, що позначає мисливця ночі, що літає, намальований пальцями за допомогою білої фарби.

- Костюм "Пугало" для Сільщини: Коли у вас нема чого одягти, крім одягу сімейного лякало.
- Жилет та капелюх "Фермера" для Деревня: З шафи Томпсона, один з улюблених образів батька для виходу в місто.

Медсестра отримує власний набір військової уніформи середини минулого століття. Тепер закривавлений мішок включає 2 нових предмети кастомізації, які будуть автоматично додані до вашого облікового запису, якщо ви вже придбали закривавлений мішок:

- Мішок із піском – джутовий мішок із піском, спустошений і щільно загорнутий для задухи. Іронічно прикріплено до протигазу.
- Уніформа медсестри Другої світової війни - Стандартна уніформа медсестри на військовій службі під час Другої світової війни.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×