Dead by Daylight: The Halloween Chapter (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

360грн.

Скорочений опис

Хелловін - це черговий розділ гри Dead by Daylight, де ви будете свідком чистої форми зла. Де біль – це початок, а смерть – кінець. Ви маєте познайомитися з самим Майклом Майєрсом. Разом з Лорі Строуд ви або поборетеся з... Читати далі...

Хелловін - це черговий розділ гри Dead by Daylight, де ви будете свідком чистої форми зла. Де біль – це початок, а смерть – кінець. Ви маєте познайомитися з самим Майклом Майєрсом. Разом з Лорі Строуд ви або поборетеся за виживання, або візьмете участь у різанини в їхньому старому містечку, Хеддонфілді.

Маски, які ми носимо...


Біла маска, що крадеться вночі. Проста няня, яка й мухи не скривдить; місто, в якому люди відчували себе в безпеці, навіть лягаючи спати з незачиненими дверима. Що ж сталося в цей похмурий Хелловін?

Хелловін - це глава гри Dead by Daylight, яка включає нового вбивцю, який вижив і карту.

Знайоме обличчя

Усі ми ховаємося за масками. Деякі більше, ніж інші, а для Майкла Майєрса все так реально, як ніколи. Якщо якась людяність і залишилася всередині нього, вона ховається за маскою, і єдине, що бачать його верещачі жертви, перед тим як він позбавить їх життя, - це порожні очі.

Одержима поведінка

Оскільки Майкл Майєрс є психічно хворим, сконцентрованим на єдиній речі, він дуже схильний до одержимості. Йому вже не допомогти, і єдине, що може ненадовго заспокоїти його розум – це вбивство. Його сила називається ЧИСТЕ ЗЛО. У момент переслідування своєї жертви, він стає одержимим нею, у зв'язку з цим він позначає того, хто вижив як свою Одержимість. Це кардинально змінює шанси на виживання.


Майкл Майерс має 3 нових Навички, всі ґрунтуються на Одержимості.

Залишити найкраще наостанок

– Поки Одержимості залишаються наживо, час перезаряджання після промахів та успішних атак зменшується.

Світло Світло

– Швидкість Одержимості для дій у категорії альтруїзму, таких як лікування та порятунок, зростає. Але коли жертву вбито, інші вижили отримують штрафний час при ремонті, лікуванні та поломці.

Пограти зі своєю їжею

– Якщо ваша одержимість змогла втекти після погоні, ваша швидкість пересування збільшується.

Няня

Іноді приміський спосіб життя Лорі Строуд здавався дивним і нудним. Вечеря недільного вечора. Телевікторини. Її дні були сповнені кількома речами: відвідуванням школи, доглядом за сусідськими дітьми, щоб трохи підзаробити, та зустрічами з друзями. Її життя та ім'я ніколи б не потрапили в заголовки газет або заслужили своє місце в історії міста, якби не споріднений зв'язок з його давно втраченим братом.

Втеча – знову і знову.

Лорі вже робила це раніше. Знову і знову. Втікаючи та виживаючи. Незважаючи ні на що. Її навички зосереджені на тому, щоб стати одержимістю вбивці. Лорі, що вижила за своїм характером, і вона ніколи не здається.


Лорі Строуд має свої 3 нових Навички з акцентом на Одержимість і виживання.

Єдиний Вижилий

- Коли вмирають інші, ваші шанси на виживання збільшуються, блокуючи здатність читання аури вбивці.

Вирішальний удар

– Останній спосіб вирватися з рук убивці для Лорі – вдарити його ножем.

Об'єкт одержимості

– Якщо ви є одержимістю вбивці, ви можете бачити ауру вбивці.

Ви зараз входите до Хеддонфілда

Ніхто ніколи не міг подумати, що таке місце, як Хеддонфілд, може породити такий жах, як Майкл Майєрс. Це спокійне ізольоване місце, де можна здійснити нічну прогулянку з вашим собакою і ніколи не замислюватися про те, що ховається у темряві.

Але Хеддонфілд більше не такий. Тепер тут сформувалося зовсім інше місце після тих подій. Місце, де люди перевіряють, чи добре замкнені їхні двері. Місце, де можна побачити сусіда, що пильно дивиться в темряву, думаючи, що він когось бачив...

Ласкаво просимо додому, Лорі!
Хеддонфілд – це абсолютно нова карта у грі DEAD BY DAYLIGHT.

Відлуння дитячого сміху та оспівування все ще можна почути, коли ви приїжджаєте до Хеддонфільду. Будинки, вулиці, іржаві велосипеди і проїжджі дороги зливаються до темної ночі і створюють царство страху і жаху. Але не обманюйтесь спокійним видом міста. Замість цього, будьте пильні та обізнані до темного минулого Хеддонфільда. Тому що тепер ви є частиною його.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×