Dead by Daylight: The Saw Chapter (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Techland

290грн.

Скорочений опис

Saw - новий розділ історії Dead by Daylight. Життя — найцінніше, що ми маємо. Дар, який деякі витрачають даремно. Потрібно жити, а не існувати. І тут з'являється Свиня — наставниця, яка допомагає вибраним знову дізнатися... Читати далі...

Saw - новий розділ історії Dead by Daylight.

Життя — найцінніше, що ми маємо. Дар, який деякі витрачають даремно. Потрібно жити, а не існувати. І тут з'являється Свиня — наставниця, яка допомагає вибраним знову дізнатися про ціну життя. Боротися за виживання чи померти? Девід Тепп думає інакше. Він вважає, що кожен має право прожити своє життя, як він сам того хоче, не побоюючись при цьому смертельних пасток. Досвідчений детектив розшукує Свиню — і пошуки наводять його в м'ясокомбінат «Гідеон».

Відгадай загадку
Говорять, головоломки хороші для тренувань розуму. І як спосіб зняти напругу. Але все має межі. Смертоносні кордони, намальовані кров'ю, поза яких відбуваються події, які краще не відкладати в пам'яті. Свиня – майстриня головоломок, а ми – її піддослідні.

Saw - новий розділ історії Dead by Daylight. Вона містить нових вбивцю, який вижив і карту.


Свиня
Свиня – учениця злочинного генія, відомого під псевдонімом Піла. Свиня та Пила впевнені, що те, що вони роблять, необхідне. Вони допомагають тим, хто замкнений у їхніх диявольських пристроях, знову побачити справжню цінність життя. Але, звичайно, якщо хочеш пережити «урок», треба бути готовим до жертв. Хай щастить...

Сила вбивці - Свиня: Баптизм Пили
Свиня навіки вірна справі свого вчителя. Вона карає невдячних та винних підступними та смертоносними пастками. Свиня рухається безшумно, нападе із засідки і надягає на голови тих, хто вижив Зворотній Ведмежий Капкан.
Натисніть клавішу активного вміння, щоб пригнутися. У режимі скритності:
· У Свині немає радіусу терору;
· Утримуйте кнопку атаки, щоб напасти із засідки.
Ви починаєте матч із чотирма Зворотними Ведмежими Капканами:
· Зворотні Ведмежі Капкани можна надіти на вмираючих;
· При спрацьовуванні Зворотні Ведмежі Капкани автоматично приносять того, хто вижив у жертву;
· За межами Воріт Зворотні Ведмежі Капкани спрацьовують автоматично;
· Зворотні Ведмежі Капкани спрацьовують, коли спливає час таймера;
· Таймер Зворотних Ведмежих Капканів стартує після заводу генератора;
· Ті, що вижили, можуть зняти Зворотній Ведмежий Капкан, якщо знайдуть вірний ключ в одній з Коробок Пили, які розташовані на карті.


Свиня має 3 нові навички.

Навички Свині спрямовані на тортури та заподіяння болю. Крюков тепер не так легко уникнути, а всі, хто вижив, зазнають серйозних випробувань, коли справа дійде до Перевірок Реакції.
Секрет Кату
Завдяки хитромудрим модифікаціям, ваші гаки захищені від остаточної поломки. Якщо гак буде знищений через Поломку або Жертвопринесення, він відновиться через короткий час. Ви отримаєте повідомлення, коли той, хто вижив, почне ламати гак.
Спостереження
У вас з'являється можливість читання аури. Ви бачите аури останніх зламаних генераторів.
Вибір за тобою
Коли той, хто вижив, рятує свого союзника з гака на певній відстані від вас, спрацьовує навичка Вибір За Тобою, і рятівник отримує ефект стану «Вразливість» на одну хвилину. Навичка може знову спрацювати через 60 секунд.


Детектив
Девід Тепп - один з небагатьох хороших хлопців, що залишилися. Із тих, хто за справедливість. За довгі роки на службі він побачив багато, але така моторошна справа йому трапилася вперше. Демонічне істота вважало, що вона має право жорстоко терзати людей, бо це «необхідно». Внаслідок гарячкової погоні Девід опинився у володіннях Сутності, де пошуки не припиняються ніколи.


У Девіда Теппа є 3 нові навички.

Витримка

Вас нічого не може зупинити. Ваша залізна витримка у важких ситуаціях дозволяє швидше повзати при смерті, маючи можливість одночасно відновлювати сили.

Детективне Чуття

У вас з'являється можливість читання аури. Після того, як ви полагодили Генератор, ви бачите аури Генераторів, Скринь і Тотемів у певному радіусі протягом 3-х секунд.
Якщо у вас в руках є Карта, яка відстежує об'єкти, вони будуть додані до неї за допомогою Детективного Чуття.

Вистеження підозрюваного

Зближення з Вбивцею наповнює вас рішучістю. Поки ви знаходитесь всередині радіусу терору Вбивці, але поза погонею, ви отримуєте Жетон, до певної максимальної кількості. Коли у навички Вистеження Підозрюваного є хоча б 1 Жетон, Хороші перевірки реакції автоматично перетворюються на Відмінні, витрачаючи при цьому 1 Жетон.


Скотобійня
М'ясокомбінат "Гідеон" більше не є місцем смерті тварин. Він повністю перероблений, щоб нести смерть людської раси. У повітрі ще відчувається запах крові, змішаний із іржею та страхом. Тисячі та тисячі тварин знайшли тут свою смерть, але люди, що увійшли сюди, не повинні померти. Вони мають вижити та засвоїти урок. Але більшість учнів загине.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×