Dead by Daylight (Ключ Steam) для ПК

В наявності

290грн.

Скорочений опис

Dead by Daylight - це розрахована на багато користувачів гра в жанрі жахів в режимі 4 проти 1, де один гравець бере на себе роль жорстокого Вбивці, а чотири інших гравці є Виживлими, які намагаються втекти від вбивці. Ті... Читати далі...

Dead by Daylight - це розрахована на багато користувачів гра в жанрі жахів в режимі 4 проти 1, де один гравець бере на себе роль жорстокого Вбивці, а чотири інших гравці є Виживлими, які намагаються втекти від вбивці.

Ті, хто вижив, грають від третьої особи і мають перевагу в ситуаційній обізнаності. Вбивця грає від першої особи та більше зосереджений на своїй здобичі.

Мета тих, хто вижив у кожній грі, - постаратися, щоб Вбивця не впіймав їх, і втекти з місця вбивств - це звучить простіше, ніж насправді, особливо коли ситуація міняється в кожній грі.

Вижити разом... чи ні.
Ті, хто вижив, можуть або співпрацювати з іншими, або бути егоїстичними. Ваш шанс на виживання буде різнитися залежно від того, чи працюєте ви разом як команда, чи ходите поодинці. Чи зможете ви обхитрити Вбивцю та втекти з місця вбивств?

Де я?
Кожен рівень згенерований випадково, так що ви ніколи не знаєте, чого очікувати. Випадкові точки вашої появи означають, що ви ніколи не відчуватимете себе в безпеці, тому що світ і його небезпеки змінюються в кожній грі.

Свято для Вбивці
У Dead by Daylight є щось зі всіх куточків світу жахів. У ролі Вбивці ви зможете зіграти будь-ким, від потужного м'ясника до страшних паранормальних сутностей. Ознайомтеся зі своїм місцем убивства і відточіть унікальні навички кожного Вбивці, щоб уміти полювати, ловити та приносити в жертву свою здобич.

Глибше та глибше
Кожен вбивця і вижили мають свою власну глибоку систему розвитку і багато предметів для розблокування, які можуть бути налаштовані відповідно до вашої власної стратегії. Досвід, навички та розуміння довкілля є ключовими елементами для того, щоб полювати або перехитрити вбивцю.

Реальні люди, реальний страх
Випадково згенеровані рівні – це справжня людська реакція на чистий жах, що створює кожну ігрову сесію з несподіваним сценарієм. Ви ніколи не зможете сказати, що станеться. Атмосфера, музика та моторошна обстановка поєднуються у жахливий досвід. З достатньою кількістю часу ви навіть зможете виявити, що ховається у тумані.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dead by Daylight (Ключ Steam) для ПК, Card-8134, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×