Dead Island: Definitive Collection (Ключ Steam) для ПК

В наявності

320грн.

Скорочений опис

Два тури на тропічні острови за ціною одного Ви вибралися відпочити на тропічний курорт. Загоряєте під сонцем, купаєтеся в прозорому океані і попиває коктейлі з прекрасними дівчатами в бікіні, але в одну мить все йде нап... Читати далі...

Два тури на тропічні острови за ціною одного

Ви вибралися відпочити на тропічний курорт. Загоряєте під сонцем, купаєтеся в прозорому океані і попиває коктейлі з прекрасними дівчатами в бікіні, але в одну мить все йде наперекосяк. Що ж могло зіпсувати так багато обіцяної відпустки? Чортів зомбі-апокаліпсис!

Вирішивши купити Dead Island Double Pack у нашому магазині, ви почнете своє виживання на райських островах Нової Гвінеї, охоплені смертельним зомбі-вірусом. Об'єднайтеся зі своїми друзями в Dead Island Defitinive Edition і залиште острови, щоб врятуватися від мерців. Переміщайтеся відкритим світом Баноя, збирайте їжу, ліки та боєприпаси. Створюйте нову зброю з підручних інструментів та боріться із зомбі. Ваш шлях пройде крізь мальовничі тропічні локації, якими кишать орди живих мерців.

Dead Island: Riptide Definitive Edition продовжує історію першої частини. Ви граєте за нових та вже знайомих персонажів. Продовження Dead Island обзавелося новими босами, розширеним крафтом зброї, новими локаціями та покращеною бойовою системою. Тепер вогнепальна зброя здатна вбити зомбі з кількох пострілів, що додало геймплею динамічність та різноманітність.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×