DEAD RISING 4

В наявності

190грн.

Скорочений опис

Френк Уест повертається! Різдво - день, коли збуваються мрії. Сім'ї збираються разом, накривають столи і дарують подарунки. Здавалося б, що може зіпсувати цей чудовий свято? Привід є: в світі зомбі-апокаліпсис. Фотожурна... Читати далі...

Френк Уест повертається!

Різдво - день, коли збуваються мрії. Сім'ї збираються разом, накривають столи і дарують подарунки. Здавалося б, що може зіпсувати цей чудовий свято? Привід є: в світі зомбі-апокаліпсис. Фотожурналіст Френк Уест повертається в пошуках сенсації, а заодно розправляється з ходячими мерцями.


В Dead Rising 4 гравців чекає все те, за що люблять цю ігрову серію. За харизматичного Френка Уест. За орди зомбі, расчлененку і ріки крові. За крафтінг зброї і величезні можливості для вбивств. За відкритий світ і взаємодія з навколишніми об'єктами. За веселий сюжет і божевільних персонажів. Розробники об'єднали свої кращі напрацювання за довгі роки роботи в четвертій частині. Судіть самі, впоралися вони чи ні.


Вирішивши купити Dead Rising 4 в нашому магазині, ви також зможете об'єднати свої зусилля з трьома друзями в кооперативному режимі, щоб пережити зомбі-апокаліпсис. Досліджуйте місто разом, збирайте припаси, створюйте нову зброю і розчленовувати ходячих тварюк з усім ентузіазмом!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!