Dead Space 3 (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

255грн.

Скорочений опис

Вирушайте в подорож на крижану планету Тау Волантіс разом із Айзеком Кларком та сержантом Джоном Карвером та знищте джерело епідемії некроморфів. Прочешіть агресивну планету у пошуках рідкісних матеріалів та запчастин, щ... Читати далі...

Вирушайте в подорож на крижану планету Тау Волантіс разом із Айзеком Кларком та сержантом Джоном Карвером та знищте джерело епідемії некроморфів. Прочешіть агресивну планету у пошуках рідкісних матеріалів та запчастин, щоб створити унікальну зброю та засоби для виживання. Вони вам знадобляться, якщо Айзек та Карвер хочуть вибратися з планети живими. Некроморфи лише один з багатьох ворогів, що вони зустрінуть на своєму шляху. Подолайте лавини, сходження по підступному льоду, безжальну дику природу і армію нещадних ворогів, що еволюціонували, щоб врятувати людство від неминучої загибелі.

Особливості гри:

  • Усуніть загрозу терору разом. Зіграйте в повну кампанію в розрахованому на багато користувачів режимі по мережі або в одиночній грі. Безперешкодно входите та виходьте з гри.
  • Досліджуйте новий ворожий світ. Знаходьте підземні міста та виконуйте додаткові завдання. Досліджуйте обмерзлу територію і обшукайте покинуті стоянки.
  • Вирушайте у захоплюючу подорож та врятуйте людство. Розкрийте таємниці минулого, знайдіть витоки некроморфів і запобігти зникненню людства.
  • Шукайте запчастини та створюйте зброю на свій вибір. Створюйте унікальну зброю, збираючи потрібні компоненти. Об'єднуйте, перетворюйте та покращуйте свою улюблену зброю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dead Space 3 (Ключ Origin) для ПК, Card-8074, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×