Deep Rock Galactic: Ultimate Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина

Артикул: 1409203338

255грн.

Скорочений опис

Виберіть ПОВНЕ ВИДАННЯ, щоб відкрити оригінальну гру, апгрейд суперфана, а також набори завантажуваного контенту MEGACORP PACK та DARK FUTURE PACK! АПГРЕЙД СУПЕРФАНА: Цей апгрейд призначений лише для справжніх фанів, які... Читати далі...

Виберіть ПОВНЕ ВИДАННЯ, щоб відкрити оригінальну гру, апгрейд суперфана, а також набори завантажуваного контенту MEGACORP PACK та DARK FUTURE PACK! АПГРЕЙД СУПЕРФАНА: Цей апгрейд призначений лише для справжніх фанів, які хочуть допомогти нам розвивати гру далі. Крім нашої нескінченної відданості та вічної вдячності він дає вам 4 унікальні варіанти обладунків, доступних тільки для покупців апгрейду суперфана, а також особливий значок, який відображатиметься у грі поряд з вашим ім'ям і всім покаже вашу неміряну крутість. DARK FUTURE PACK: чіткий та тактовний набір спорядження спеціально для наших виборчих гравців. 4 унікальні комплекти обладунків, два придатні до них шоломи і пофарбування, що поєднується, для особистого дрону Боско. Важливо: Вміст цього пакету є виключно естетичним! MEGACORP PACK: Прямо з-під промислових вугільних пресів дослідницького поверху! Включає повний НАБІР СКИНОВ всієї ігрової зброї. Крім того, в нього входить розмальовка броні певного класу для відповідності вашій новій зброї і розмальовка, що поєднується, для вашої вірної кирки. Важливо: Вміст цього пакету є виключно естетичним! Командна гра для 4 гравців 4 унікальних класу Повністю руйнується оточення Процедурно генерована система печер Високотехнологічні пристрої та зброя Висвітлить свій шлях XBOX ONE X ENHANCED Гра підтримує функцію Xbox Play Anywhere: ви самі вибираєте ігрову платформу — Xbox One або комп'ютер плати. Deep Rock Galactic — перший науково-фантастичний шутер з видом від першої особи для спільної гри, в якому на вас чекають круті космічні гноми, оточення, що повністю руйнується, процедурно генеровані системи печер і нескінченні хвилі інопланетних чудовиськ. На планеті Хоксес IV виявлено найбільше скупчення родовищ корисних мінералів, проте її жителі поводяться вкрай недружелюбно. Добре, що на службі в Deep Rock Galactic перебувають найкращі гірники у всесвіті – гноми! Всі знають, що гноми найбільше люблять два заняття — працювати в шахті і вбивати чудовиськ. Об'єднайте їх і ви отримаєте ідеальну роботу для будь-якого космічного гнома. *** Командна гра для 4 гравців *** Дійте разом, як одна команда: копайте, досліджуйте та боріться у величезних системах печер, де вас за кожним кутом чекають незліченні полчища чудовиськів та незліченні багатства. І пам'ятайте: тільки працюючи спільно, можна вижити у найнебезпечніших печерах у галактиці!

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Deep Rock Galactic: Ultimate Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1409203338, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×