Destiny 2: Легендарне видання (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1539368647

730грн.

Скорочений опис

Пориньте у захоплюючий світ науково-фантастичного бойовика Destiny 2 з усіма розширеннями за допомогою «Destiny 2: Легендарне видання». Пробудіть до життя свого Стража і насолоджуйтесь кінематографічним сюжетом у всесвіт... Читати далі...

Пориньте у захоплюючий світ науково-фантастичного бойовика Destiny 2 з усіма розширеннями за допомогою «Destiny 2: Легендарне видання». Пробудіть до життя свого Стража і насолоджуйтесь кінематографічним сюжетом у всесвіті, що постійно розвивається. Об'єднуйте сили з іншими Стражами для участі у складних спільних місіях або змагайтеся з ними у різних режимах гри PvP. До цього видання входять визнання критиків розширення «Відкинуті», «Обитель Тіней» і «За межею Світу», а також доступ до матеріалів поточного сезону. мисливця, Кейда-6, і починають сіяти хаос на Ріфі. Візьміть правосуддя в свої руки і вирушайте в подорож незвіданими землями, повними ворогів, союзників, невідомих таємниць та загублених скарбів. Приголомшливе спорядження та дев'ять нових суперздатностей у вашому розпорядженні. Застосовуй їх з користю, Страж! Destiny 2: Обитель Тіней Поки герої останнього безпечного міста підкорюють межі далеко за межами нашої галактики, з давнього джерела зла, яке чекало свого часу під поверхнею Місяця, з'явилися нові кошмари. Вирушайте в глибини таємничої цитаделі Улля і допоможіть Еріс Морн знищити кошмари, щоб вони не відкинули людство назад у вічну пітьму. Destiny 2: За межею Світлана Європа зберігає чимало таємниць, включаючи темну силу Стазіса. Вирушайте до таємничої Екзо-незнайомки і опануйте нову силу, перш ніж Ераміс, кел Тьми, дарує її воїнам занепалих. Поповнюйте свій арсенал, керуйте Стазою і загляньте на той бік Світла.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Destiny 2: Легендарне видання (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1539368647, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×