Destiny: 2 - Legendary Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності

795грн.

Скорочений опис

Повний комплект У 2017 році світ побачила Destiny 2 – продовження MMO-шутера від творців легендарної серії Halo. Ми знову вирушили в легендарну пригоду на просторах сонячної системи, щоб відбити підступний напад таємничо... Читати далі...

Повний комплект

У 2017 році світ побачила Destiny 2 – продовження MMO-шутера від творців легендарної серії Halo. Ми знову вирушили в легендарну пригоду на просторах сонячної системи, щоб відбити підступний напад таємничого ворога. Роки йшли, гра розвивалася та обзавелася численними доповненнями та виданнями. Але для тих, хто тільки починає свою багатогодинну подорож, ідеальним вибором стане видання Destiny 2 – Legendary Edition.

Перед вам найповніше видання MMO-шутера, яке включає оригінальну гру і всі доповнення, що вийшли до неї. Пробудіть свого Стража та вирушайте у багатогодинну кінематографічну подорож. Після закінчення оригінального сюжету, ви зможете продовжити свій шлях у «Destiny 2: Відкинуті», де Ульдрен і вісім його баронів здійснюють ризиковану втечу з в'язниці, попутно вбиваючи улюбленця публіки та легендарного мисливця Кейда-6. Вам доведеться зупинити злочинця і помститися за смерть героя.

У «Destiny 2: Обитель Тіней» ви відправитеся на Місяць, де стародавнє зло прокинулося і чекає свого часу під поверхнею супутника. На вас чекають справжні кошмари, які вам доведеться пережити разом з Еріс Морн. На коні існування всього людства. У «Destiny 2: За межею Світла» ви відправитеся до таємничої Екзо-незнайомки, опануйте нову силу і загляньте по той бік Світла. І ви не готові до того, що на вас чекає. Відкрийте для себе чудовий всесвіт Destiny разом із Destiny 2 – Legendary Edition!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Destiny: 2 - Legendary Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-8297, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×