Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundle (Ключ Steam) для ПК

В наявності

2 070грн.

Скорочений опис

Відірвемося по-королівськи Розробники Destiny 2 на тридцятирічні роковини заснування своєї студії вирішили побалувати фанатів як слід. Головний привід, звичайно, це реліз довгоочікуваного DLC про Саватун, богину Улля. Сю... Читати далі...

Відірвемося по-королівськи

Розробники Destiny 2 на тридцятирічні роковини заснування своєї студії вирішили побалувати фанатів як слід. Головний привід, звичайно, це реліз довгоочікуваного DLC про Саватун, богину Улля. Сюжет The Witch Queen відправить гравців у саме серце її світу-Престола, а геймплей наділить новими можливостями: вам стане доступний крафт зброї з унікальними поєднаннями характеристик, шейдерів та модифікацій, глефа, якою можна виконувати стильні атакуючі та захисні комбо, та перероблені «пустотні» підкласи

Делюкс-видання дозволить відчути протистояння Світла та Темряви у всій повноті. До нього входять сезони з шістнадцятого по дев'ятнадцятий, два підземелля, екзотичний сперроу та пістолет-кулемет з прикрасою та каталізатором.

Але це не все! На честь ювілею Bungie влаштовує подію, на яку запрошує всіх власників 30th Anniversary Bundle. На вас чекає особливе підземелля, а нагороди за участь у святкових заходах включають ностальгічну броню та зброю, у тому числі легендарну установку «Гьяллархорн»!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Destiny 2: The Witch Queen Deluxe + Bungie 30th Anniversary Bundle (Ключ Steam) для ПК, Card-8042, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×