Destiny 2: The Witch Queen - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності

1 625грн.

Скорочений опис

Повний комплект завойовника Вулиця Destiny 2 – показовий приклад того, як грамотно розвивати продукт після релізу. Скільки років минуло, а Bungie із завидною регулярністю продовжують їй життя різноманітними DLC, патчами ... Читати далі...

Повний комплект завойовника Вулиця

Destiny 2 – показовий приклад того, як грамотно розвивати продукт після релізу. Скільки років минуло, а Bungie із завидною регулярністю продовжують їй життя різноманітними DLC, патчами та внутрішньоігровими подіями. Перші великі доповнення розповідали про те, як розгортається боротьба Світла і Темряви, і яку роль грають Стражі. The Witch Queen завершує сагу: вам з командою доведеться вирушити в гості до Саватуна, богини Улля, підкорити її мир-Престол і знову відновити порядок у Всесвіті. Для цього вам нададуть безліч недоступних раніше можливостей - крафт зброї з особливими комбінаціями модифікацій, характеристик і шейдерів, глефу, якою ви зможете красиво розсікати супротивників, стильно поєднуючи атаки ближнього бою, стрільбу та щити та переробку ігрових балансів. «Пустотні» підкласи, наприклад, запропонують абсолютно новий бойовий досвід, адже їх створювали наново мало не з нуля.

До делюкс-видання входять чотири сезони (з шістнадцятого по дев'ятнадцятий), два підземелля, пістолет-кулемет з прикрасою та каталізатором, а також модний екзотичний сперроу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Destiny 2: The Witch Queen - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-8041, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×