Destiny 2: The Witch Queen (Ключ Steam) для ПК

В наявності

730грн.

Скорочений опис

У серці Вулиця Розробники Destiny 2 регулярно продовжують грі життя свіжими сезонами, рейдами, підземеллями та подіями. Завершення сюжетної кампанії означає тут лише початок ще довшого і не менш цікавого шляху. The Witch... Читати далі...

У серці Вулиця

Розробники Destiny 2 регулярно продовжують грі життя свіжими сезонами, рейдами, підземеллями та подіями. Завершення сюжетної кампанії означає тут лише початок ще довшого і не менш цікавого шляху. The Witch Queen знаменує черговий важливий етап розвитку геймплея і лора - мабуть, найочікуваніший додаток для проекту Bungie розповість про богиню на ім'я Саватун, яка разом із Сяючим Ульєм вкрала Світло.

У боротьбі з лиходійкою в її ж світі-Престоле Стражам допоможуть оновлені здібності, зброя з кастомними комбінаціями характеристик, шейдерів модифікаторів, а також глефа - унікальний вид озброєння, що дозволяє виконувати видовищні комбо зі снарядами та енергощитом. DLC також сильно переробить «пустотні» підкласи, кількість змін та нововведень за масштабами порівнянно з появою нового типу героя.

Дізнайтеся, чим скінчиться сага про протистояння Світла і Темряви, і приготуйтеся до подальших пригод!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Destiny 2: The Witch Queen (Ключ Steam) для ПК, Card-8040, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×