Detroit: Become Human (Аккаунт Steam) для ПК

В наявності

90грн.

Скорочений опис

Відеогра Detroit: Become Human була випущена у 2018 році французькими розробниками Quantic Dream. До уваги гравців представлений реалістично зображений світ недалекого майбутнього, в якому роботи-андроїди займають важли... Читати далі...

Відеогра Detroit: Become Human була випущена у 2018 році французькими розробниками Quantic Dream. До уваги гравців представлений реалістично зображений світ недалекого майбутнього, в якому роботи-андроїди займають важливе місце. Вони зовні практично не відрізняються від людей і повинні беззаперечно підкорятися наказам господарів, але, як і слід очікувати, у роботах проявляється самосвідомість, що веде до свободи волі та девіантної поведінки. Гра з елементами інтерактивного кіно з нелінійним сюжетом містить безліч варіантів розвитку, виходячи з прийнятих гравцем рішень.

У сюжеті беруть участь три ігрові персонажі-андроїди з абсолютно різним типом поведінки.

  • Коннор - андроїд, який працює з поліцією, який допомагає вистежувати тих, хто звинувачується у девіантній поведінці та порушує встановлені правила.
  • Кера - андроїд-прислуга, яка намагається захистити дитину та врятуватися від переслідування.
  • Маркус - один із тих, хто став на шлях боротьби за визволення андроїдів, обійшовши встановлені програми та здобувши свободу вибору.

Ідея відеоігри не відрізняється оригінальністю, адже фільми, книги, ігри на тему взаємин творця-людини та створення, наділеного розумом, зустрічаються досить часто. Але сюжет гри захоплює насамперед своєю непередбачуваністю, можливістю отримання різних варіантів розв'язки, кожне рішення гравця позначається не тільки на долі головних героїв, а й цілого міста. Події відбуваються в американському місті Детройті, яке стає центром того, що відбувається.

Особливості гри

У розробці Детройта застосовувалася технологія захоплення руху, за рахунок якої рухи персонажів не створюються вручну, а переносяться шляхом копіювання рухів реальної людини та перенесення їх на ігрові об'єкти. Цей метод використовується для спецефектів під час зйомки фільмів, у мультфільмах та відеоіграх, він дозволяє досягти високого ступеня реалістичності під час передачі руху.

Гра була високо оцінена фахівцями та геймерами, до початку 2020 року було продано понад п'ять мільйонів екземплярів. Detroit: Become Human була номінована на найкращу гру для Соні Плейстейшен 4. Любителям інтерактивних історій однозначно варто купити диск із популярною грою, яка принесе масу задоволення. Відеогра Детройт відрізняється чудовою картинкою, гарною акторською грою, надає гравцю величезну свободу дій. Наприкінці кожного епізоду гравець може ознайомитися з блок-схемою подій та уявити альтернативний хід історії. Проходити гру кілька разів для отримання нових несподіваних сюжетних поворотів цікаво та захоплююче. Причому не обов'язково запускати все спочатку можна обмежитися перепроходженням окремих сцен.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!