Diablo 2: Lord of Destruction (Ключ Battle.net) для ПК

В наявності
Виробник: Blizzard Entertainment

750грн.

Скорочений опис

Diablo 2: Lord of Destruction – це велике доповнення до легендарної однойменної відеогри, у жанрі action-RPG з елементами Hack and slash. Сюжет продовжує події минулих частин, і подає багато нових подробиць та нововведен... Читати далі...

Diablo 2: Lord of Destruction – це велике доповнення до легендарної однойменної відеогри, у жанрі action-RPG з елементами Hack and slash. Сюжет продовжує події минулих частин, і подає багато нових подробиць та нововведень. А керівництво все також відбувається з Героя, який слідує за породженням жаху в особі Баала, що захопив Камінь Світу, щоб викликати хаос на розмірене мирне життя. Пройдіть захоплюючий шлях, граючи за хороброго воїна, і виконайте всі випробування, що випали на долю воїна.

Вперше в серії з'явилися особливі класи персонажів – Вбивця та Друїд, кожен із яких зі своїм відмінним набором здібностей. Також, з'явилося раніше небачене місто у володіннях Варварів, де доступні нові квести, NPC, та свої унікальні випадкові події. Крім цього, досліджуйте різноманітні локації, щоб отримувати нові предмети спорядження, зброю, а також магічні талісмани, джевелі та руни, які наділяють руйнівними вміннями, та перевагою у битвах.

У "Діабло 2: Король руйнування" є кілька головних дійових осіб:

  • Аня – донька Ауста, яка займалася вивідуванням інформації про Ніхлатака, який зрадив своє поселення. Але була викрадена і замкнена в крижаній Тюрмі.
  • Декард Каїн – помічник протагоніста, супроводжує завдяки наданій йому допомозі у визволенні з полону. Упізнає об'єкти та класифікує їх.
  • Ларзук – головний коваль у П'ятому місті. Займається поставками озброєння та обладунків.
  • Малах – місцева цілителька, яка допомагає мешканцям підтримувати стан здоров'я в нормі.
  • Куал-Кек є старійшиною столиці навколишньої місцевості. Після виконання особливого доручення "Звільнити полонених" з'являється можливість брати на службу найманців.
  • Архангел Тіраель - допомагає в пригодах протагоніста, а також сприяє руйнуванню небезпечного артефакту.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Diablo 2: Lord of Destruction (Ключ Battle.net) для ПК, Card-8245, Blizzard Entertainment, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×