Diablo 3: Battle Chest (Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls) Ключ Steam для ПК

В наявності
Артикул: 1220240229
Виробник: Blizzard Entertainment

2 700грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, включає: Ліцензійна версія Diablo 3; Доповнення Diablo 3 Reaper of Souls. Diablo 3 З моменту виходу оригінальної Diablo минуло 15 років, але гру, що заклала основи жанру рольових екшенів, мільйони ... Читати далі...

Розширене видання гри, включає: Ліцензійна версія Diablo 3; Доповнення Diablo 3 Reaper of Souls. Diablo 3 З моменту виходу оригінальної Diablo минуло 15 років, але гру, що заклала основи жанру рольових екшенів, мільйони фанатів люблять і пам'ятають досі. Через роки історія протистояння героїв і демонів повертається в новому образі у грі Diablo 3, зберігши при цьому всю свою чарівність та фірмовий стиль. Двадцять років минуло відтоді, як у Санктуарії бешкетували орди нежиті під проводом могутніх демонів Діабло, Мефісто і Баала, але ті, хто боровся проти стародавнього зла, як і раніше, зберігають у пам'яті жахливі події тих днів… У пошуках знань, які допоможуть здолати Нові втілення зла, Декард Каїн повернувся на руїни Тристрамського собору. І тоді з небес, охоплений полум'ям, спустився провісник Апокаліпсису: удар припав на те саме місце, де колись у світ проник Діабло. Небесне полум'я пробудило древнє Зло. Година пробила! Герої Санктуарія знову повинні піднятися на захист миру смертних від сил пекла, що розбушувалися. Diablo 3 Reaper of Souls Владика Жаху Діабло повалений, і здавалося, що тепер у Санктуарії настали спокійні часи. Однак ці сподівання не справдилися. У світ проникла якась могутня темна сутність, і її підступні задуми ще розкриті. Reaper of Souls, доповнення до легендарної гри в жанрі action-RPG Diablo III, відкриє нову крижану кров главу в історії Санктуарія. Занепалий архангел мудрості Малтаель зник у незапам'ятні часи. На додаток Reaper of Souls він повертається у світ людей як ангел смерті. Йому вдалося захопити чорний камінь душі, де ув'язнені владики пекла. Якщо ув'язнені в камені сили вирвуться назовні, наслідки будуть руйнівними! На щастя, Малтаеля готовий зупинити новий герой – хрестоносець. Цей новий ігровий клас оснащений непробивною бронею та важким щитом, бореться за допомогою воістину смертоносної зброї і до того ж володіє мистецтвом бойової магії, що дозволяє послаблювати ворогів, а союзників робити сильніше. Хрестоносці непереможні на полі бою та незамінні у боротьбі зі злом.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Diablo 3: Battle Chest (Diablo 3 + Diablo 3 Reaper of Souls) Ключ Steam для ПК, 1220240229, Blizzard Entertainment, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×