Diablo II: Resurrected (Аккаунт Xbox) Регіон Аргентина

В наявності
Виробник: Blizzard Entertainment

280грн.

Скорочений опис

Diablo® II: Resurrected™ — повне відтворення легендарної гри Diablo II з доповненням Lord of Destruction® від Blizzard Entertainment, яка колись заклала основи жанру «екшн-РПГ». Досвідчені гравці та ті, хто пропустив ори... Читати далі...

Diablo® II: Resurrected™ — повне відтворення легендарної гри Diablo II з доповненням Lord of Destruction® від Blizzard Entertainment, яка колись заклала основи жанру «екшн-РПГ». Досвідчені гравці та ті, хто пропустив оригінальну версію для PC 20 років тому, зможуть поринути в нестаріючий ігровий процес Diablo® II з покращеною графікою та звуком завдяки можливостям сучасних ігрових пристроїв. Підніміться по Забутій вежі, прорубайте шлях через джунглі Кураста, візьміть штурмом брами пекла і здолайте самого Діабло. А потім підніміться на пік Арреат і воюйте з Владикою руйнування Баалом у Цитаделі Світобудови. На знайомому екрані вибору персонажа навколо багаття зібралися сім найбільших захисників Санктуарія: амазонка, ассасин, варвар, друїд, некромант, паладин та чарівниця. Кожен із цих класів можна розвивати безліччю різних способів, покладаючись на різні вміння та підбираючи відповідне спорядження. У Diablo® II: Resurrected можна грати як поодинці, так і в компанії до восьми осіб у спільному режимі на будь-якій підтримуваній платформі. А потім можна випустити пару, беручи участь у захоплюючих PvP-дуелях за межами міста - не забудьте зібрати трофейні вуха повалених гравців.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Diablo II: Resurrected (Аккаунт Xbox) Регіон Аргентина, 1487599395, Blizzard Entertainment, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×