DiRT: Showdown (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Codemasters

90грн.

Скорочений опис

Чи не любите правила? Мрієте ганяти пересіченою місцевістю і залишати позаду себе згарище? Codemasters Racing Studio змінюють умови та запрошують взяти участь у заїздах на виживання, де важлива не лише швидкість, а й май... Читати далі...

Чи не любите правила? Мрієте ганяти пересіченою місцевістю і залишати позаду себе згарище? Codemasters Racing Studio змінюють умови та запрошують взяти участь у заїздах на виживання, де важлива не лише швидкість, а й майстерне втілення найскладніших трюків на трасі. Коли у вухах свистить вітер, а під шолом забивається пил, будь-яка перешкода перетворюється на справжнє випробування для сильних духів і тих, хто не боїться ризикувати.

DiRT Showdown - гоночна гра, яка не терпить правил. Тут немає вилизаних треків, гладкого асфальту та яскравих зелених прерій за вікнами. Тільки чистий, високошвидкісний адреналін, який змушує все навколо вибухати, палати і виблискувати іскрами з-під коліс. Готуйтеся до того, що будь-яка помилка може вартувати першого місця, а автомобіль — ваш єдиний захист від суперників.

У звичному розумінні автодербі проходить досить нудно, але коли за справу беруться водії, які готові відкинути сумніви та компроміси, то легендарні змагання DiRT спалахують новими фарбами. Газ у підлогу, пилюка з-під коліс і божевільна швидкість — тут кожна гонка стає унікальною, а перемога приносить масу емоцій.

Стати чемпіоном смертельного автодербі на різних локаціях в умовах гарячого протистояння. Більше жодних умовностей - тут правила писані для слабаків. Купуйте квиток в ігрове шаленство знаменитої серії і перетворите гонку на мистецтво руйнування.

Турне за межами божевілля. Виберіть свій улюблений режим, у кожному з яких є набір можливостей. У будь-яку погоду та на будь-якому транспорті, боріться в команді чи стані самотніх вовків, подорожуйте світом від сонячного

Майамі до індустріального Токіо і назад. Викликайте друзів на смертельні дуелі та залиште у пам'яті гравців найвидовищніші аварії та трюки, опубліковуючи їх на YouTube, не виходячи з гри.

Перегони з перешкодами. На турніри вам пропонується взяти найкраще спорядження та найінноваційніший транспорт. Приймайте рішення, ігноруйте правила та виберіть спосіб досягнення мети, притаманний виключно вашому стилю проходження. Агресивна їзда чи хитромудрі пастки – тут ви вирішуєте, хто головний на треку.

Реалістичність зіткнень. Максимальна руйнівність і глибина промальовування вибухів викличуть у кожного любителя монструозних заїздів неймовірне захоплення. Соковита картинка дозволить розглянути всі ефектні трюки, а зміна погоди та саундтрек додає того, що відбувається, неповторної драматичності.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: DiRT: Showdown (Ключ Steam) для ПК, Card-8125, Codemasters, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×