Dishonored: Death of the Outsider (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1197627585
Виробник: Bethesda Softworks

360грн.

Скорочений опис

Dishonored: Death of the Outsider - самостійне доповнення до Dishonored 2, що сюжетно продовжує події гри, що вийшла в 2016 році. Це самостійна історія про Біллі Лерк та її протистояння Чужому. Жанр гри – стелс-екшен з е... Читати далі...

Dishonored: Death of the Outsider - самостійне доповнення до Dishonored 2, що сюжетно продовжує події гри, що вийшла в 2016 році. Це самостійна історія про Біллі Лерк та її протистояння Чужому. Жанр гри – стелс-екшен з елементами RPG. Доступна для PC, PlayStation 4 та Xbox One. Вперше знайомство гравців із всесвітом Dishonored відбулося ще у 2012 році. Перша гра розповідає про охоплене чумою місто Дануолл, прототипом якого був Лондон Вікторіанської епохи. Головний герой - найманий убивця, завдання якого - виконувати місії, або вступаючи у відкритий бій, або ховаючись та уникаючи прямих контактів із супротивниками. Друга частина гри переносить нас на 15 років уперед, а події Dishonored: Death of the Outsider відбуваються вже після закінчення подій основного епізоду. Темношкіра наймана вбивця Біллі Лерк епізодично з'являлася у другій частині гри. Тепер вона зіграє роль основного персонажа, який має знайти свого наставника - ассасина Дауда в місті Карнака і битися з джерелом хаосу - богоподібною істотою, яку називають Чужою. У цій частині ми дізнаємося більше про антагоніст, а також про артефакти, необхідні для його вбивства. Серед них - ніж, який свого часу спричинив появу Чужого. Біллі, як і інші герої серії, користується фантастичними силами, моментально переміщаючись у просторі і навіть проходячи крізь стіни. Однак, на відміну від інших, ці здібності з'явилися у неї не внаслідок отримання "мітки Чужого". Творці обіцяють гравцям додатковий режим Original Game Plus після проходження гри, який відкриває можливість використовувати здібності інших героїв Dishonored 2. Ще однією родзинкою стане запровадження так званих контрактів – побічних завдань, необов'язкових місій. Dishonored: Death of the Outsider розроблена на двигуні Void Engine, який дозволяє отримати чітку та контрастну картинку з високою деталізацією. Додатково, як і в попередніх частинах гри, користувач занурюється в унікальну атмосферу. Стилістика дуже самобутня і високо оцінена фанами попередніх частин. Погляду гравця представляються міські локації у стилі вікторіанської епохи, яка навмисне грубо поєднується з хай-теком. В інтернет магазині StoreBox ви можете купити ключ Dishonored: Death of the Outsider без реєстрації, за вигідною ціною, з можливістю оплати онлайн. Ключ активації буде доставлено на вашу пошту протягом однієї хвилини. Він також буде завжди доступний для вас у вашому особистому кабінеті на сайті.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Dishonored: Death of the Outsider (Ключ Steam) для ПК, 1197627585, Bethesda Softworks, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×