Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина

В наявності
Артикул: 1337690442

530грн.

Скорочений опис

Божественний мертвий. Настає пустота. А всередині вас прокидаються досі невідомі сили. Битва за божественність розпочалася. Вибирайте мудро і добре подумайте, кому довіряти: у ці непрості часи темрява може бути в кожному... Читати далі...

Божественний мертвий. Настає пустота. А всередині вас прокидаються досі невідомі сили. Битва за божественність розпочалася. Вибирайте мудро і добре подумайте, кому довіряти: у ці непрості часи темрява може бути в кожному серці. Вивчіть продуману систему тактичних битв та грайте разом із трьома іншими гравцями. Але пам'ятайте, що богом може стати лише один із вас. Divinity: Original Sin 2. Definitive Edition – це найновіше та найповніше видання знаменитої рольової гри. Нелінійна захоплююча історія порятунку світу, багатогранна покрокова бойова система та просунутий штучний інтелект припадуть до душі ветеранам серії Divinity, а шанувальники класичних рольових ігор гідно оцінять неймовірну свободу та різноманітність можливостей для імпровізації та експериментів поза звичками. Divinity: Original Sin 2 проголошує максимальну свободу у широкому відкритому світі, заохочує імпровізацію та творчий підхід та пропонує порушувати будь-які правила. Тут ви можете пуститися в подорож у будь-якому напрямку, поспілкуватися з кожною зустрічною (живою, мертвою або зовсім не людиною) і взаємодіяти з будь-що настільки вільно, як ніколи ще не бувало раніше. ОСОБЛИВОСТІ ГРИ Ви можете грати за будь-якого з шести унікальних персонажів – і у кожного своя історія та свої завдання. Або спробуйте створити власного героя. Яким воно буде? Ельфом, що поїдає тіло побратимів? Царським ящером? Мерцем, що повстав із могили? Навколишній світ завжди реагує на вас, залежно від вашого вибору. Збирайте загін та розвивайте стосунки з супутниками. Вас чекає безкласова система розвитку на базі двохсот з лишком навичок та заклинань та ціла дюжина різних шкіл. У величезному світі, повному таємниць та пригод, перше проходження стане лише початком вивчення всіх можливостей гри! Розправляйтеся з ворогами в тактичних покрокових битвах, використовуючи сили стихій та їх поєднання. Перетворіть на свою зброю саме поле бою! Займайте панівну висоту, щоб отримати перевагу і заганяйте ворогів у пастки. Вирушайте куди завгодно, говоріть з ким завгодно, використовуйте будь що – у Рівеллоні свобода для мандрівок та експериментів не обмежена нічим! Ви можете вбити будь-якого неігрового персонажа, можете поговорити з усіма тваринами... і навіть у примар знайдуться свої секрети. Довіртеся своїй уяві та вивчіть незліченні можливості взаємодії з ігровим світом. Досліджуйте великий світ Рівеллона наодинці або в компанії. Взяти участь у грандіозній пригоді через мережу можуть до 4 гравців одночасно, приєднуючись або йдучи будь-якої миті. Або покличте друга в гості та вирушайте в подорож удвох у режимі поділу екрана! Граючи з друзями, ви можете розпочати суперництво або, навпаки, поєднати сили для досягнення спільної мети. Нова система відносин забезпечує більш тонку взаємодію між персонажами, адже кожен учасник походу має власну мету. Ви можете виконувати особисті цілі своїх супутників, щоб підтримати їх заради доброї справи або поборотися за право самим прокладати свій шлях.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1337690442, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×