DOOM 2016 (Ключ Xbox One) регион Аргентина

В наявності
Артикул: 1324364051
Виробник: Bethesda Softworks

185грн.

Скорочений опис

На шанувальників культового шутера чекають по-справжньому чудові новини, а саме перезапуск серії, ініційований id Software і прийнятий у реалізацію Bethesda. Вихід нової версії анонсований на 2016 рік – для Xbox One, PS4... Читати далі...

На шанувальників культового шутера чекають по-справжньому чудові новини, а саме перезапуск серії, ініційований id Software і прийнятий у реалізацію Bethesda. Вихід нової версії анонсований на 2016 рік – для Xbox One, PS4 та PC. Геймплей, як і раніше, проходитиме в режимі від першої особи. Основні дії розгорнуться на марсіанській космічній базі та в пеклі. Головними інгредієнтами страви під назвою Doom 4 стануть швидкість, великі гармати та нескінченні натовпи демонів. Традиційно – необмежений арсенал зброї (противники, до речі, теж використовують кілька видів) та безліч способів ведення бою. Гравцям будуть доступні кілька видів кулеметів, дробовик, двостволка, гранатомет, плазмаган і навіть бензопила. Олдскульна система здоров'я у цифрах теж зберігається. З новинок – бойова акробатика та видовищні добивання. Загалом, неконтрольований викид адреналіну та наднапруження гарантовані. Купити Doom 4 - неминуче рішення, якщо ви любитель "побігати" в компанії. Тим більше, що в мультиплеєрі буде доступний редактор, що дозволяє створювати власні карти - Doom SnapMap. З моменту виходу першої гри серії в 1993 році минуло вже понад два десятки років, проте навколо продукту, що визначив успіх усього жанру FPS, досі – небувалий ажіотаж. Купити ключ Doom 4 – єдиний варіант особисто перевірити, наскільки він виправданий. В інтернет-магазині Storebox ви можете зробити замовлення і отримати доступ до гри точно в момент офіційного релізу. Особливості гри: Через використання id Tech 6 - графічного двигуна нового покоління - гра обіцяє бути в рази більш видовищною, ніж попередні; У мережевому функціоналі будуть доступні три режими: домінування, командна арена та захоплення точок; Сутички відбуватимуться на різних висотах у рамках вертикальної архітектури рівнів.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: DOOM 2016 (Ключ Xbox One) регион Аргентина, 1324364051, Bethesda Softworks, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×